Pradinis / Lietuvos jaunimas / Pirmasis darbas – vos po pusės metų studijų

Pirmasis darbas – vos po pusės metų studijų

Baigusi bakalauro studijas Rinolda Šveikauskaitė susidūrė su dažna jaunimo problema – ją apniko abejonės, ar pasirinktas profesinis kelias iš tikro yra tinkamas jai. Merginai teko pasiryžti arba sukandus dantis įgyti darbinės patirties turimam išsilavinimui artimoje srityje, arba radikaliai keisti profesinę kryptį. Po ilgų svarstymų Rinolda pasirinko vizualinės reklamos studijas Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre – ir šis pasirinkimas jai atvėrė akis.

Šiandien mergina labiausiai džiaugiasi dėl kelių dalykų: kad išdrįso pakeisti profesiją ir dėl geresnio savęs pažinimo, kuris jai leido atrasti ją dominančią veiklą. „Padariusi lemtingą sprendimą supratau – tai gali būti mano kelias. Įsitikinau tuo, ką, regis, jaučiau seniai – mane visuomet traukė vizualinė veiklos pusė, kūrybinis procesas. Gailiuosi tik dėl vieno dalyko – kad anksčiau to nepastebėjau“, – pasakoja R. Šveikauskaitė.

Mergina tikina, kad mokslas profesinėje mokykloje pasirodė ypač kokybiškas. „Džiaugiausi, kiek daug praktikos yra šiose studijose. Suprantu, kad teoriniai dalykai taip pat yra labai svarbūs, ir jų studijų metu buvo, tačiau vertingiausios yra praktinės žinios. Būtent praktinių užsiėmimų metu teorinius specialybės aspektus įsisavinome šimtą kartų greičiau ir efektyviau“, – profesinio mokymo pliusus pabrėžia jauna specialistė.

Kaip neatsiejamą studijų privalumą Rinolda akcentuoja motyvuojančią aplinką, nuolat tobulėti skatinančius pedagogus, įdomias praktines veiklas. „Su dideliu ūpu įsitraukiau į mokymą, noriai atlikau praktines užduotis, jaučiau didelę motyvaciją. Nuo pastarosios, matyt, ir priklauso mokymosi sėkmė. Manau, jog labai svarbu žinoti, ar tai tikrai tavo vieta. Man šiuo požiūriu tikrai pasisekė“, – džiaugiasi ji.

Rinoldos entuziazmas bei užsidegimas jai atnešė ir pirmąjį darbą reklamos srityje. Mergina ne tik džiaugiasi pasinėrusi į avantiūrą ir pakeitusi specialybę, bet ir neabejoja, kad tolesnė jos karjera sėkmingai vystysis būtent reklamos versle.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top