Pradinis / Renginiai, pramogos / Pretendentas į Romeo vardą – dainininkas V. Baumila varžėsi su olimpiete

Pretendentas į Romeo vardą – dainininkas V. Baumila varžėsi su olimpiete

TV3_SSM_Vaidas_Baumila_Treniruote Viena geriausių maratono bėgikių Lietuvoje Diana Lobačevskė metė iššūkį dainininkui, TV3 muzikiniame šou „Romeo ir Džiuljeta“ į Romeo vaidmenį pretenduojančiam Vaidui Baumilai. TV3 laidos „Sportuok su mumis“ filmavimo metu sportininkė pasiūlė žinomam vyrui išmėginti jėgas bėgant vieno kilometro distanciją. Ar scenos žvaigždė atlaikys sportininkės diktuojamą tempą?

„Vienu metu buvo taip sunku, kad jau norėjau sustoti. Bet aš esu kovotojas, susikaupiau ir atsilaikiau. Gerai, kad bėgome tik vieną kilometrą. Dar keli metrai tokiu tempu − ir būčiau kritęs. Neįsivaizduoju, kaip Diana įveikia maratoną“, – po bėgimo gaudydamas kvapą kalbėjo V. Baumila.

Dainininko pasiektas laikas nustebino ne tik laidos vedėją Vladą Musvydaitę-Baranauskienę, bet ir maratonininkę D. Lobačevskę. Laidos filmavimo metu iki šiol vienas kito nepažinoję bėgikė ir pramogų pasaulio žvaigždė rado ne tik bendrų temų, bet ir bendrų pomėgių. Pavyzdžiui, pusryčiams jie abu dažniausiai valgo bananus.

Ką apie tai mano dietologė Daiva Pipiraitė, per kiek minučių V. Baumila įveikė kilometro distanciją ir kokį pažadą scenos žvaigždė davė D. Lobačevskei, TV3 televizijos žiūrovai turės galimybę sužinoti šį sekmadienį 8.30 val. − atsinaujinusioje laidoje „Sportuok su mumis“.

Šį sezoną TV3 televizijos savaitgalio rytai bus skirti sportui. Žiūrovus nuo 8.30 val. žadins net dvi „Sportuok su mumis“ laidos. Rugsėjo 7 dieną, šeštadienį, lieknėti pasiryžę žmonės pradės pirmuosius pokyčius. Ryto mankštą žiūrovams prie televizoriaus ekranų ves Pasaulio ir Europos kiokušin karatė čempionė Margarita Čiuplytė. Sekmadienį tuo pačiu metu laukia intriguojanti V. Baumilos ir D. Lobačevskės dvikova.

TV3_SSM_Vlada_Musvydaite_Margarita Ciuplyte

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top