Pradinis / Kinas, muzika, TV / Realybės šou „Tamsoje“ vedėja Irma: „Savo gyvenimu rodau, kad viskas yra įmanoma“

Realybės šou „Tamsoje“ vedėja Irma: „Savo gyvenimu rodau, kad viskas yra įmanoma“

Jau nuo gegužės 7-osios LNK televizijos žiūrovų laukia premjera – unikalus realybės šou-eksperimentas „Tamsoje“. Intriguoja ne tik projekto pobūdis, bet ir vedėjų duetas. Į ekranus grįžtančio televizijos ir radijo laidų vedėjo Giedriaus Masalskio partnere taps nuo dvejų metų dienos šviesos nematanti Irma Jokštytė. Būsimoji projekto vedėja visiems nori parodyti, kad, gyvenime iškritus ne itin geroms kortoms, vis tiek galima laimėti.

Kaune gyvenanti jauna mergina akla nuo dvejų metų, tačiau tai jai netrukdo vesti renginių, groti pianinu ir gitara, radijo stotyje vesti ir kurti laidą ar dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose projektuose. Taip pat Irma ne vienerius metus prisideda prie tarptautinio mokymų centro „Dialogas tamsoje“ veiklos. Jau visai netrukus Irma į savo nuveiktų darbų sąrašą galės įtraukti ir laidos vedėjos profesiją.

„Esu vedusi ne vieną renginį, turiu radijo laidą, todėl man tokia darbo specifika yra pažįstama. Tačiau vis tiek tai bus nauja patirtis, juk tai tiesioginis eteris. Į šį darbą žiūriu labai atsakingai, laukiu su nekantrumu. Šis eksperimentas man yra labai įdomus. Džiaugiuosi, kad iš arti galėsiu stebėti tokį didelį šou ir būti jo dalimi“, – sakė su nekantrumu projekto pradžios laukianti I. Jokštytė.

Irma prisipažino, kad priimti prodiuserių pasiūlymą ją paskatino įgimtas smalsumas, žinių ir naujų iššūkių troškimas. Kaune gyvenanti ir komunikacijos mokslus bei vokiečių kalbą studijuojanti jauna moteris trokšta suartinti neregių ir reginčiųjų pasaulius.

„Mano misija – matančiuosius supažindinti su neregių pasauliu, parodyti jiems, kaip galima gyventi nematant. Aš pati esu labai savarankiška ir nepriklausoma moteris, turiu daug darbų, keliauju, visur dalyvauju. Savo gyvenimu rodau, kad viskas yra įmanoma. Jei galiu aš, gali ir kiti. Tam matymas ar nematymas nėra būtina sąlyga. Kartais pavargstu nuo buvimo silpnesne, kokia mane laiko visuomenė. Bet mano misija yra šviesti žmones“, – teigia jauna moteris.

Nors su baltąja neregio lazdele gatvėmis vaikštanti I. Jokštytė pasakoja kartais už viską labiau trokštanti tapti nematoma, tačiau panašu, kad jaunai moteriai teks priprasti prie vengto visuomenės dėmesio. Jau netrukus Irma stos prieš televizijos kameras, filmuosis LNK realybės šou ir tai darys gyvai.

„Dažnai pasiilgstu paprasto pasivaikščiojimo, kai niekas į tave nekreipia dėmesio ir tiesiog gali paskęsti minioje. Daug kas trokšta būti populiarus, žinomas, o aš dažniausiai siekiu būti nematoma. Todėl dabar šiek tiek būgštauju, kad po šio šou man bus dar sunkiau gatvėje tapti nematomai. Juokinga, kad, labiausiai už viską trokšdama būti nematoma, dar labiau atkreipsiu į save dėmesį“, – juokdamasi kalbėjo I. Jokštytė.

Moteris pripažįsta, kad neretai aplinkiniai tokius žmones kaip ji laiko netobula visuomenės dalimi. Tačiau jos tai nesustabdo. Kaip pati sako, ji turi misiją, kurią sėkmingai ir vykdo.

„Man padėdami ar manydami, kad padeda, pavyzdžiui, pervesdami per gatvę, pranešdami, koks troleibuso numeris, žmonės patys jaučiasi geriau. Aš turiu puikią galimybę parodyti, kad su ne visai geromis gyvenimo kortomis galima laimėti. Kartais lengva, kartais ne, bet kuo toliau, tuo mažiau dėmesio kreipiu į tai, ką apie mano gyvenimą galvoja kiti“, – drąsiai atviravo Irma.

I.Jokštytė jau buvo susitikusi su būsimuoju partneriu G. Masalskiu. Realybės šou „Tamsoje“ fotosesijoje dalyvavęs duetas negaili vienas kitam komplimentų.

„Aš galiu įtarti, kad tiesioginio eterio metu ji netgi geriau jaus situaciją nei aš. Tai, kad aš matau, nereiškia, kad viską suprantu daug geriau. Manau, kad aklieji turi itin išlavintą klausą, tuos kanalėlius, kuriais gali stipriau pajausti emocijas. Mano partnerė – dar vienas iššūkis man“, – sakė G. Masalskis.

Jau visai netrukus G. Masalskį ir I. Jokštytę kiekvieną sekmadienį išvysime tiesioginiame televizijos eteryje – realybės šou „Tamsoje“. Nuo gegužės 7 d. dalyvių tryliktukas kelsis į tamsos namus, kur reginčiųjų ir neregių poros viso eksperimento metu nuolat keisis tarpusavyje ir varžysis dėl  pagrindinio prizo – 20 000 eurų. Šią sumą projekto nugalėtojų pora pasidalins perpus.

LNK nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top