Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / „Rožiniai ritmai“ pasitinka rudenį

„Rožiniai ritmai“ pasitinka rudenį

Paįstrio ir Smilgių kultūros centrų jungtinė moterų linijinių šokių grupė „Rožiniai ritmai“ pradėjo naują kūrybos sezoną. Spalio 10 dieną šokėjos dalyvavo Mikoliškyje surengtoje tradicinėje derliaus šventėje-vakaronėje.  

Kiekvienais metais šventė skiriama kokiam nors augalui, vaisiui ar daržovei. Pernai šventė buvo skirta apyniui, šiemet dėmesio centre buvo obuoliai. „Obuolynės“ šventėje programa sukosi aplink sodus, obelis, jų vaisius ir viską, kas tik susiję su raudonskruosčiais obuoliais. Vakaronėje buvo renkama skaniausia obuolienė, gardžiausias obuolių pyragas. Svečiai skanavo ir kitų rudens gėrybių kulinarinius šedevrus.

Ne tik sodo ir daržo rudeniniu derliumi džiaugėsi „Obuolynės“ svečiai. Turininga vakaro programa abejingo nepaliko nė vieno! Dainavo vokalinis ansamblis „Rasa“ (vad. Rasa Anžiuvienė) bei Povilo Andžiaus ir Lauros Garnytės duetas. „Rožiniai ritmai“ (vad. Nijolė Vidžiūtė) džiugino šokio žingsniu. Smagūs kapelos „Sandžila“ (vad. Sigita Čekavičienė) atliekami kūriniai vainikavo derliaus šventę.

Šioje tradicinėje mikoliškiečių šventėje dalyvavo ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Antanas Matulas. Jis pasveikino organizatorius bei šventės žiūrovus. Pasidžiaugti rudens derliumi atskubėjo ir Pasvalio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Balčiūnas.

Pirmoji „Rožinių ritmų“ šių metų išvyka – jauki ir įkvepianti. Tai tik pirmasis įrašas 2015–2016 metų darbų sąraše, o jis nepaliaujamai pildosi! Guviu šokių žingsnių linijinių šokių grupės moterys pasitinka rudenį!    

Organizatorių inf. ir nuotr.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top