Pradinis / Renginiai, pramogos / „Scooter“, „2 Unlimited“ ir DJ Sash surengs grandiozinį muzikos šou Kaune

„Scooter“, „2 Unlimited“ ir DJ Sash surengs grandiozinį muzikos šou Kaune

Kovo 3 d. Kauno „Žalgirio“ arenos lankytojai pasiners į išskirtinį šokių muzikos ir šviesų renginį – grandioziniame šou žibės legendinės žvaigždės: atlikėjas DJ Sash ir pirmą kartą Lietuvoje viešėsiantis kolektyvas „2 Unlimited“. Itin laukiamus pasirodymus vainikuos ne ką mažiau klubinėtojų mylimo, šokių muzikos energija spinduliuojančio „Scooter“ koncertas.

„Šokių dievai grįžta į Lietuvą!“ – taip būsimą koncertą publikai pristato jo organizatoriai.

Koncerto metu pasirodys ir atlikėjas DJ Sash – tai dešimt metų populiarumo, 17 milijonų parduotų albumų kopijų ir daugiau kaip 60 auksinių ir platininių apdovanojimų. Pirmasis singlas „It`s My Life buvo išleistas 1995 m. ir iškart tapo Europos klubų hitu. Atlikėjas scenoje su visais dalinsis savo auksiniais hitais: „Equador“, „Encore Une Fois“, „Mysterious Time“, „Adelante“ ir kt.

Vargu ar rasime nežinančių grupės „2 Unlimited“  ir kultiniais tapusių jų superhitų „No Limit“, „Tribal Dance“, „Twilight Zone“, „Let The Beat Control Your Body“ ir daugybės kitų… Legendinė šokių muzikos grupė mūsų šalyje viešės pirmą kartą ir neabejojama, kad „2 Unlimited“ privers šokti visus susirinkusius gerbėjus!

Koncerte Kaune legendinis „Scooter“ atliks žinomiausias savo per dvidešimt penkerius muzikavimo metų sukurtus kūrinius – skambės visiems mintinai žinomos dainos: „Maria“, „Fire“ ir „How Much is the Fish“, „J‘adore Hardcore“ ir „Nessaja“, „Move Your Ass“, „I‘m Raving“, „What is the Question“ bei kitos dainos.

Galinga garso ir vaizdo aparatūra, specialieji efektai ir scenos sprendimai bei nesuvaldoma energija drebins „Žalgirio“ areną iš pagrindų! Legendinės grupės paruošė ypatingą programą, kuri neleis suabejoti, jog gyvename elektroninės muzikos eroje!

Neabejojame, kad „Scooter“, „2 Unlimited“ ir DJ Sash grandiozinis šou ir iš scenos pulsuojanti šokių muzikos energija bus vienas iš ryškiausių renginių Lietuvoje ateinančiais metais!

Pirmieji pigiausi bilietai jau prekyboje www.bilietupasaulis.lt

Organizatorių archyvo nuotraukos

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top