Pradinis / Kinas, muzika, TV / Šešiolikmetės balsas Donatą Montvydą parklupdė ant kelių

Šešiolikmetės balsas Donatą Montvydą parklupdė ant kelių

Jau šį sekmadienį LNK televizijos eterį pasieks paskutinė „Lietuvos balso“ aklųjų perklausų laida, kurioje keturiolika dalyvių bandys užsikariauti vietą vienoje iš keturių muzikos grandų komandų. Likus vos kelioms vietoms projekte, mokytojai savo kėdes atsuks tik dėl pačių įspūdingiausių balsų. Būtent toks bus šešiolikmetės Karinos German balsas – jis tiesiogine to žodžio prasme vieną iš mokytojų tiesiog parklupdys ant kelių.

Karina German vienintelė dalyvė projekte, kuri aklojoje perklausoje dainuos ne anglų ar lietuvių, o hebrajų kalba. Scenoje autentišką žydų kūrinį ji atliks ne be priežasties – pačios Karinos venomis taip pat teka žydiškas kraujas, mat merginos mama kilusi iš Izraelio, todėl Karinai ši kalba gerai pažįstama.

„Pati laisvai kalbu lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Namie mes dažniausiai kalbame rusiškai, bet visada maišome žodžius iš skirtingų kalbų, pavyzdžiui, hebrajų arba armėnų, – apie gyvenimą šeimoje, kurioje mama žydė, o tėtis armėnas, pasakoja Karina, atskleisdama, kad jos muzika gali skambėti net 8 skirtingomis kalbomis. – Negaliu pasakyti, kuria kalba man patinka dainuoti labiausiai, man svarbiausia, kad žmonės domėtųsi, kokia kalba buvo sudainuota mano daina ir kokią istoriją ji slepia.“

Hebrajų kalba sudainuotos dainos istoriją Karina laidoje taip pat papasakos, atskleisdama, kad ši daina  – žydų malda Dievui. Pati Karina išduoda, kad, gyvendama šeimoje, kurioje susipina kelios kultūros, pati vis dėlto labiau linksta prie žydiškų tradicijų. „Stengiamės laikytis tiek žydiškų, tiek armėniškų, tiek lietuviškų tradicijų. Tačiau labiau galėčiau save priskirti prie žydiškos pusės, nes nuo mažens pripratau prie tam tikrų žydiškų papročių ir švenčių, taip pat labai dažnai važiuoju į Izraelį pas giminaičius“, – sako Karina.

Unikalus Karinos balsas laidoje iki širdies gelmių sukrės visus mokytojus – šie merginai plos atsistoję, o norėdami jos savo komandoje imsis net kraštutinumų, vienas po kito bėgdami pas merginą ant scenos.  „Gal atrodo, kad mes čia linksminame žmones, taip dėl tavęs kovodami, bet taip nėra. Mes tiesiog turime po vieną vietą savo komandoje ir jau nebežinome, kaip kitaip tave į ją prisivilioti“, – septintojoje laidoje kalbės Donatas Montvydas, kuris dėl šios atlikėjos padarys tai, ko nesitikėjo nė vienas, – puls ant kelių.

Pačiai merginai toks scenos žvaigždžių dėmesys tapo didžiausiu netikėtumu. „Pasakyti, kad buvau nustebinta, tai nepasakyti išvis nieko. Aš tiesiog netekau žado. Iki šiol bėga šiurpuliukai prisiminus, kaip Džordana Butkutė paėmė mano ranką ir laikė ją stipriai stipriai, tarsi nenorėdama paleisti, o jausti savo rankoje ranką karalienės –  tai jau svajonių riba. Eidama į projektą jau žinojau, kieno komandoje norėčiau būti, ir troškau tik to mokytojo atsisukimo. Dievas mane palaimino, davė man galimybę rinktis, bet aš žinojau, kokiu keliu norėčiau eiti ir kas šiame kelyje mane turėtų lydėti“, – sako mergina, palikdama intrigą, kas visgi bus tas mokytojas, kuriam pasiseks tokio galingo balso dalyvę turėti savo komandoje.

Koks turi būti merginos balsas, priversiantis scenos grandus klauptis prieš ją ant kelių, ką dėl šios merginos darys kiti mokytojai ir koks bus pačios Karinos German pasirinkimas, pamatyti ir išgirsti bus galima jau šį sekmadienį  „Lietuvos balso“ laidoje.

LNK nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top