Pradinis / Kūrybos podiumas / Studija „Kurk“ kviečia moteris rasti laiko kūrybai

Studija „Kurk“ kviečia moteris rasti laiko kūrybai

„Myliu kuriančius žmones“, – pabrėžė dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, atvykusi į Kaune įsikūrusią studiją „Kurk“, kuri sukvietė moteris į šventinį atidarymo vakarą prisiliesti prie kūrybos.

Vis dažniau moterys bando save realizuoti per kūrybą: užsiima įvairiais rankdarbiais, kuria eiles, piešia, daro papuošalus. Šis užsiėmimas dažnai išauga į verslą arba tiesiog padeda atsipalaiduoti po sunkaus darbo, mažina įtampą. Kūryba ypač padeda bendraujant su savo vaikais – bendra veikla suartina. Kartu galima sukurti kažką savito ir nepakartojamo.

Į kūrybinį vakarą atvykusios Joana Bartaškienė ir Gintarė Slausgalvienė patvirtino, kad kuriantys žmonės jaučiasi laimingi, ypač vaikai. O didžiausios kūrėjų bendruomenės šalyje Brandtracker.lt vadovė Rita Čiapaitė-Baublienė pasidžiaugė kuriančiais Lietuvoje ir pabrėžė, kad kūrėjams svarbu vieniems kitus palaikyti.

Kūrybiniame vakare dalyvavusios moterys teigė pasiilgstančios tokių pasisėdėjimų, pokalbių moterų rate. Visos džiaugėsi pačios pasidariusios pakabukus su plunksnelėmis, kurias pakvepino jaunosios kūrėjos Nedos Karalevičiūtės, sukūrusios „Lietuvos šimtmečio“ kvapą, naujais kvapais.

Studijos įkūrėjos Inesa Uktverienė ir Ieva Šegždaitė („Kitokis“) kviečia moteris atrasti laiko kūrybai, nes tai pats geriausias laikas sau.

Studija „Kurk“ – jaukumo ir meilės nuspalvinta erdvė, kurioje gera tiesiog būti, gera kalbėtis, gera piešti. Į kūrybines veiklas kviesime ir vaikus, kuriems ypač reikia išlaisvinti savo fantazijas, mintis ir realizuoti idėjas“, – sako studijos įkūrėjos.

Už nuostabias vaišes studijos įkūrėjos dėkoja kūrybingai porai „Peilis ir šakutė“, kurie maistą priderina prie dekoro spalvos, už gėles ir dekorą – dekoratorei Kristinai Klimaitei („Blossom by Kristina“), už tekstilę –  „Gentledecor“, už dekoracijas – „Baltoms avelėms“, už šventinius suvenyrus – „Ežiukui maiše“, už studijos atidarymo akimirkų įamžinimą – Kristinai Žagaraitei („FYL I frameyourlife photography“).

Kristinos Žagaraitės / „FYL I frameyourlife photography“ nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top