Pradinis / Kinas, muzika, TV / Suburti septyni chorai pradeda ruoštis „Chorų karams“

Suburti septyni chorai pradeda ruoštis „Chorų karams“

TV3 televizija tęsia populiariojo projekto „Chorų karai“ epopėją. Eteryje šį pavasarį jau šeštąjį kartą – didžiausio masto muzikinis projektas. Pilietiškumą ir patriotiškumą savo kraštui „Chorų karuose“ skatins septyni nauji chorai ir jų ypatingi generolai. Po pastaruosius du mėnesius vykusių muzikinių atrankų chorvedžiai pradeda repeticijas su savo suburtomis skirtingų šalies kraštų kariaunomis.

Į pergalę savo vadovaujamas komandas šiemet ves Kauno choro generolai – grupė „Thundertale“, Tauragės choro generolės – merginų grupė „Magnit“, Jonavos choro generolas Arvydas Vilčinskas, Klaipėdos choro vedlys Edgaras Lubys, Jonavos choro generolas Arvydas Vilčinskas, Panevėžio choro generolas Virgis Valuntonis, Šiaulių choro vedlė Laura Remeikienė ir ypatingo septintojo choro vadas Stano.

Kaip jau įprasta Kaune, „Chorų karų“ atranka čia buvo anšlaginė. „Kaunas visus sezonus pritraukia didžiausią būrį norinčiųjų dainuoti“, – atskleidžia projekto vykdomoji prodiuserė Neringa Kavaliauskienė.

„Chorų karų“ rengėjus ir generolą A. Vilčinską maloniai nustebino Jonava: nors miestelis nedidelis, į projekto atranką atskubėjo daug jonaviečių. „Čia buvo plačiausia dalyvaujančiųjų atrankoje amžiaus skalė. Džiugu, kad projekte pareiškė norą dalyvauti ir vaikai, ir garbaus amžiaus žmonės. Atrodo, kad mažesni miesteliai, ypač tie, kurie dar nedalyvavo „Chorų karuose“, labiausiai džiaugiasi tokia galimybe“, – tęsia N. Kavaliauskienė.

„Chorų karus“ ypač trokšta laimėti Panevėžys bei Šiauliai. Atrankos šiuose miestuose tapo dideliu įvykiu ir sutraukė minias žiūrovų. Projekto atrankos tapo savotišku koncertu šių miestų gyventojams.

„Šios atrankos buvo vertos kone tiesioginio eterio. Į jas atėję vietos gyventojams gerai žinomi dainininkai džiaugėsi ypatingu publikos dėmesiu, o savo dainomis sukėlė susižavėjimo plojimus. Dainas kartu traukė ne tik visi atėjusieji į atranką, bet ir tie, kurie atėjo tiesiog palaikyti savo draugų ar vedami smalsumo“, – prisimena „Chorų karų“ vykdomoji prodiuserė.

Net ketverius metus iš eilės „Chorų karuose“ pergalę šventė Kauno chorai. Šią tradiciją per penktąjį projekto sezoną pakeitė alytiškiai – pergalę išplėšė „DeŽavu“ choras, vedamas dainininkės Astos Pilypaitės.

„Chorų karus“ per visus sezonus bent kartą pasižiūrėjo kone kiekvienas šalies gyventojas: projektas susilaukė 2,7 milijono žiūrovų. Be to, kiekvieną „Chorų karų“ laidą vidutiniškai įsijungia beveik milijonas žiūrovų – 909 000. Naujausias projekto sezonas – jau greitai per TV3.

Parengė Erika Vyšniauskaitė
TV3 nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top