Pradinis / Renginiai, pramogos / Tarptautinę studentų dieną kviečia susiburti ne tik esamus, bet ir buvusius bei būsimus studentus

Tarptautinę studentų dieną kviečia susiburti ne tik esamus, bet ir buvusius bei būsimus studentus

Lapkričio 17 d. minima Tarptautinė studentų diena. Ta proga Lietuvos studentų sąjunga kartu su aukštųjų mokyklų studentų savivaldomis kviečia susiburti ne tik esamus, bet ir buvusius ar būsimus studentus.

Vytenio Sidabro / LSS nuotr.

Studentai taps rektoriais ir dėstytojais

Trečiadienį Vytauto Didžiojo universiteto ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vadovai ir dėstytojai savo pareigas perleis studentams.

Šia iniciatyva studentai yra skatinami prisidėti prie pokyčių, įgyvendinti savo idėją ir pajausti, ką reiškia valdyti aukštąją mokyklą ar vesti paskaitą.

Šventė visam Kauno miestui

Vytauto Didžiojo, Kauno technologijos ir Lietuvos sporto universitetų studentų atstovybės Tarptautinę studentų dieną kviečia minėti ne tik esamus, bet ir būsimus ar buvusius studentus.

„Norime, kad studentu pasijaustų kiekvienas. Ryte moksleiviai lankysis paskaitose, o dieną miesto erdvėse studentišką dvasią galės pajusti kiekvienas: pasiimti Lietuvos studento pažymėjimą vienai dienai, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, kartu siekti ilgiausio laiško rekordo, pasiklausyti aukštųjų mokyklų vadovų diskusijos“, – pasakoja viena iš renginio organizatorių Raminta Strumilaitė.

Dienos pabaigoje laukia koncertas VDU Didžiojoje salėje, kuriame pasirodys Baltasis Kiras, „Sidabro“, „Pack of Nails“ ir Jorigė.

Klaipėdoje – pramogos studentams

Klaipėdos valstybinės kolegijos Studentų atstovybė studentus kvies į įvairias pramogines veiklas. Tarptautinės studentų dienos proga vyks žaidimų turnyrai, ekskursijos po fakultetų katedrų laboratorijas ir vakarėlis.

Tarptautinė studentų diena pažymi 1939 m. lapkričio 17 d. Čekoslovakijoje įvykusį studentų pasipriešinimą vokiečių okupacijai. Dabar daugelyje šalių tai yra draugiška ir nepolitinė šventė, žyminti studentų vienybę.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top