Pradinis / Renginiai, pramogos / Tarptautinę vaikų gynimo dieną į dangų kilo 500 balionų

Tarptautinę vaikų gynimo dieną į dangų kilo 500 balionų

Kasmet, minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Santariškių Vaikų ligoninėje mažiesiems pacientams rengiama šventė. Šiais metais ji jubiliejinė – 10-oji. Šią dieną koncertą vaikams padovanojo grupė „Tele bim bam“, o šventę vainikavo vaikų į dangų paleisti 500 balionų su popierinėmis vilties gervelėmis.

„Vaikų džiaugsmas renginio metu tikriausiai yra didžiausias atlygis tiek Agnei, tiek man. Esame dėkingi, kad ši graži tradicija jau ne pirmą kartą įkvepia vaikus svajoti“, – sakė Artūras Zuokas.

Šventės dalyvius taip pat sveikino Japonijos ambasadorė Kazuko Shiraishi, Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) pirmininkė Danguolė Navickienė.

Popierinė gervė – ilgaamžiškumo ir sveikatos simbolis. Japonijoje tikima, kad tūkstantis išlankstytų gervelių padeda įgyvendinti slapčiausius žmogaus norus, o kam nors padovanotos suteikia jam sveikatos. Japonijoje įprasta tokias gerveles dovanoti sergantiems žmonėms. Ši graži tradicija jau prigijo ir Lietuvoje, o Vaikų ligoninė neįsivaizduoja birželio 1 d. šventės be balionų ir įvairiaspalvių gervelių, paleistų į dangų ligoninės kieme.

Organizatorių inf. ir nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top