Pradinis / Renginiai, pramogos / Tarptautiniame festivalyje „Riga Symphony 2015“ – jaunųjų Lietuvos atlikėjų sėkmė

Tarptautiniame festivalyje „Riga Symphony 2015“ – jaunųjų Lietuvos atlikėjų sėkmė

Jaunieji Lietuvos atlikėjai garbingai atstovavo šaliai tarptautiniame festivalyje Latvijoje „Riga Symphony 2015“. Laimėjimai gausūs: didysis prizas grupei „Saulės vaikai“ ir penkios prizinės vietos jaunosioms solistėms.

Gausus jaunųjų Lietuvos atlikėjų būrys, vadovaujamas delegacijos vadovės Astos Bagdonavičienės, praeitą savaitę grįžo iš tarptautinio vokalistų festivalio „Riga Symphony 2015“. Dalyvavimas šiame festivalyje Lietuvos atlikėjams buvo itin sėkmingas: iškovotas vienos iš penkių nominacijų didysis prizas ir penkios prizinės vietos atskirose kategorijose.

Šiemet tarptautinis festivalis „Riga Symphony 2015“ sutraukė daugiau nei 350 jaunųjų vokalistų iš 35 pasaulio šalių. Praeitą savaitę festivalis baigė savo darbą ir paskelbė nugalėtojus: buvo apdovanoti didžiojo prizo laimėtojai penkiose kategorijose. Vienos iš šių kategorijų – „Autorinės dainos“ – didysis prizas buvo iškovotas vaikų grupės iš Kauno „Saulės vaikai“ (vad. Jūratė Miliauskaitė). Konkursinėje programoje jie atliko originalų numerį – D. Pletniovo ir J. Masiliauskienės dainą „Indėnų vasara“ pagal R. Juzulėnienės choreografiją.

Lietuvos delegacijos vadovė Asta Bagdonavičienė dalijosi įspūdžiais: „Saulės vaikai“ pelnė vertinimo komisijos simpatijas ne be pagrindo: jie ne tik puikiai vokaliai atliko savo kūrinį, bet ir buvo išskirtiniai visomis prasmėmis: sceniniais drabužiais, žaisminga ir pozityvia choreografija. Be to, dainavimas kartu ir šokant reikalauja didelės ištvermės ir papildomų jėgų. Vaikai puikiai susitvarkė su nelengvu uždaviniu – konkuruoti su stipriais atlikėjais iš daugybės šalių.“

Be „Saulės vaikų“, Lietuvai festivalyje „Riga Symphony 2015“ atstovavo ir penkios solistės. Jos savo amžiaus ir žanro kategorijose taip pat pelnė prizines vietas: Ieva Bagdonavičiūtė (12 m., vad. N. Maceikaitė) – 2 vietą, Deina Kučinskaitė (15 m., vad. N. Maceikaitė) – 2 vietą, Karolina Lyndo (13 m., vad. N. Maceikaitė) – 3 vietą, Karina German (14 m., vad. S. Kudžmienė) – 3 vietą, Aistė Zubrickaitė (15 m., vad. J. Murauskaitė) – 3 vietą.

Organizatorių inf. ir nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top