Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Teatro diena Plungės kultūros centre

Teatro diena Plungės kultūros centre

„Jei žemėje yra stebuklų, tai jie vyksta teatre“, − yra pasakęs Konstantinas Stanislavskis. Plungės kultūros centras, tradiciškai minėdamas Teatro dieną, kovo 27 dieną kviečia skirti tik teatrui ir įsitikinti teatro meno galia.

Kovo 27 dienos rytas Plungės kultūros centre prasidės nuo pačių jauniausiųjų teatro artistų pasirodymų, nes nuo 10 val. jie jau kvies į tradicinę vaikų teatrų šventę „Vaikiško teatro pavasaris 2015“. Šiais metais savo spektakliais džiugins Plungės miesto lopšelių-darželių „Saulutė“, „Nykštukas“, „Pasaka“ ir „Vyturėlis“ paruošti spektakliai: „Avinėlis Beragėlis, „Skruzdėliukų nuotykiai“, „Po lietaus“, „Pasakėlė apie bitutę“. Mažieji teatro artistai pakvies į nuoširdžią ir linksmą skirtingų pasakų karalystę.

12 val. kviečiame į vienų populiariausių ir visų laikų mėgstamiausių pasakų „Grybų karas“ ir „Mes, Padaužų kaimo vaikai“ pristatymus. Juos dovanos Plungės vyskupo M. Valančiaus pradinės mokyklos ir Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Saula“ paruošiamosios vaikų grupės aktoriai.

Teatro dieną Plungės kultūros centre 18 val. vainikuos ilgai lauktas teatro „Saula“ jaunimo grupės premjerinis spektaklis pagal J. Tertelį „Sudie, idiotai“ (N-14), spektaklio režisieriai Sigita ir Romas Matuliai. Tai nepaprastai aktuali, drąsi ir galbūt šokiruojanti istorija apie jaunų žmonių tarpusavio santykius, abejingumą, žiaurumą, neviltį, nepritapimą šiandienėje visuomenėje…

Plungės kultūros centro inf. ir nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top