Pradinis / Renginiai, pramogos / Televizijos žvaigždės savo laidų įvaizdį apnuogino prieš objektyvą

Televizijos žvaigždės savo laidų įvaizdį apnuogino prieš objektyvą

LR_TV_Ivaizdine_35Jau šį pirmadienį, spalio 7-ąją, „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje startuoja naujas, kitokios ir kokybiškos televizijos sezonas. Penktąjį, jubiliejinį, sezoną televizija pasitinka gerokai atnaujinusi tinklelį ir subūrusi daugybę žiūrovams gerai pažįstamų eterio veidų. Vieną spalio dieną Renata Mikailionytė, Edita Užaitė, Rūta Janutienė, Aušra Kilkuvienė, Timūras Augucevičius ir kiti televizijos laidų vedėjai rinkosi į „PIX Studiją“ pozuoti sezono įvaizdinei fotosesijai.

Paisydama tradicijų „Lietuvos ryto“ televizija ir šiemet išlaiko solidų įvaizdį. Sezone dominuoja raudona, juoda ir balta – amžinai madinga klasika. Toks išlieka ir televizijos laidų tinklelis: „Lietuvos ryto“ televizija vienintelė Lietuvoje per savaitę parodo per 30 informacinių laidų, o žiūrimiausiu eterio laiku – garsiausią BBC ir „Discovery“ dokumentiką.

Darbo dienomis 22.00 val. vakaro žiūrovų lauks jau seniai pamėgta žiūrimiausia publicistika. Pirmadieniais – dokumentinių laidų ciklas „Nusikaltimas ir bausmė. Kriminalinės paslaptys su Kristupu Krivicku“, antradieniais – eterio premjera „Patriotai“, kuriai diriguos R. Janutienė ir Tomas Čyvas, Arnas Klivečka ir tiesioginė politinių debatų laida „Sąmokslo teorija“ „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje – trečiadieniais, antram sezonui į eterį grįžta R. Janutienės „Nuoga tiesa“, kuri bus rodoma ketvirtadieniais.

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 21.45 val. garsiai juoktis kvies T. Augucevičius ir „Žinių naujienos“. Laida jau startavo televizijos eteryje, o internete publikuojamos „Žinių naujienų“ serijos tapo interneto sensacija.

Į televiziją po ilgos pertraukos grįžtanti A. Kilkuvienė penktadieniais 19.50 val. kvies „Kitokiam pokalbiui“. Laidos svečiai – ne tik šalyje žinomi žmonės, bet ir dar niekur nerodyti įvairių veiklos sričių profesionalai. „Žiūrovai apie laidos herojus sužinos tai, ką iki šiol žinojo tik jų šeimos nariai“, – drąsiai žada A. Kilkuvienė.

Mistikos mėgėjus ir „vaiduoklių medžiotojus“ prie ekranų prikaustys „Pasaulis X“, kuri eteryje – penktadieniais 20.50 val. Laidos vedėjas, aktorius Mantas Vaitiekūnas tikina – tiesa niekam nereikalinga. „Juk taip lengviau gyventi, tiesa? Įdomi man tik ši akimirka. O tikėjimas suteikia dvasinę ramybę…“

Praktiškiems patarimams neabejingas žiūroves ir žiūrovus į savo gerbėjų ratą jau sėkmingai buria laida „Viskas bus gerai“. Vedėjų įguloje trys žavios damos – R. Mikailionytė, E. Užaitė ir Raminta

Stanaitytė. Savaitgalio desertas šeštadienio rytais 11.00 val.

Fotosesijos užkulisiai vaizdo reportaže: http://tv.lrytas.lt/?id=13808795661380547574.

Vedėjų įvaizdį sukurti padėjo dizaineris, stilistas Egidijus Rainys, fotosesija pasirūpino fotografijos profesionalai „PIX Studija“.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top