Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Turistų Birštone padaugėjo 40 procentų

Turistų Birštone padaugėjo 40 procentų

Remiantis Birštono turizmo informacijos centro duomenimis, per pirmąjį šių metų pusmetį apsilankiusių Birštone turistų skaičius išaugo 40 procentų, t. y. nuo 25 000 praėjusių 2014 m. sausio–birželio mėn. iki 35 000 šių metų sausio–birželio mėnesiais.

Vis labiau kurortu domisi ne tik nuolatiniai svečiai iš Vokietijos, Rusijos, Latvijos, Izraelio ar Baltarusijos, bet ir iš naujų valstybių – Skandinavijos, Estijos ir Lenkijos. Lietuvos turistai dažniausiai pailsėti į Birštoną atvyksta iš Kauno ir Vilniaus didmiesčių. Jau antrus metus iš eilės poilsiui Birštono kurortą renkasi ir svečiai iš pajūrio, vis dažniau pastebima turistų iš Klaipėdos miesto ar rajono.

„Poilsiautojų pamėgtame kurorte tęsiasi teigiamų permainų metas: atidaryti nauji poilsio namai, atnaujinti kurorto viešbučiai, siūlomos išskirtinės sveikatinimo paslaugos, beveik dvigubai padidėjo apgyvendinimo vietų skaičius. Džiaugiamės, kad labai pasikeitė ir nuolat auga turistų srautai, daugelis iš jų, kartą apsilankę Birštone, čia grįžta nuolatos“, – teigia Birštono turizmo informacijos centro direktorė Rūta Kapačinskaitė.

Šiuo metu kurorte paslaugas teikia 3 sanatorijos, kuriose vienu metu gali apsistoti beveik 900 klientų. Apie 1000 apgyvendinimo vietų siūlo viešbučiai, poilsio namai ir vilos, kaimo turizmo sodybos bei kitos apgyvendinimo įstaigos. Išaugo ir privataus sektoriaus apgyvendinimo vietų skaičius – nuo šiol turistai laukiami ir 5 kaimo turizmo sodybose, stovyklavietėje. Vidutinė Birštone apsilankiusio turisto viešnagės trukmė – 3,6 nakties.

Birštono kurortas atvykstantiems siūlo kokybiškas gydymo bei SPA paslaugas, kurių kainos yra prieinamos tiek Lietuvos svečiams, tiek turistams iš užsienio. Pastaruoju metu kurorte vyksta daug pasikeitimų, nes stengiamasi klientams teikti tik kokybiškas paslaugas. Atvykstantys svečiai vertina specialistų profesionalumą, išskirtinę gamtą, gerą kurorto infrastruktūrą.

Į Birštoną turistus vilioja pramogų įvairovė: ekskursijos dviračiais ar pramoginiais laivais, ne tik riedlenčių bet ir ilgųjų riedlenčių nuoma, duris atvėrė dienos SPA centrai, užkandinės-kepyklėlės. Turistų padaugėjimui įtakos turėjo ir išskirtiniai vasaros renginiai: kurorto šventė, karšto oro balionų varžybos ir klasikinės ar džiazo muzikos vakarai.

Birštono savivaldybės inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top