Pradinis / Kūrybos podiumas / Unikalius albumus kurianti Reda Milkintienė pakvietė savo kūrybos gerbėjus į jaukų vakarą

Unikalius albumus kurianti Reda Milkintienė pakvietė savo kūrybos gerbėjus į jaukų vakarą

Visi turime rankų darbo kūrinių: papuošalų, interjero detalių, rūbų. Turbūt ne vieno namuose galima rasti ir rankų darbo albumą. Tačiau ar pažįstate žmogų, kuris sukūrė jums šį nuostabų kūrinį? Ar teko su juo pabendrauti? Galbūt atsakysite: „Kam to reikia?“

Kuriančiam žmogui yra svarbu jausmas. Į kūrinį sudėjęs savo meilę, dėmesį ir šilumą, jis tikisi tai perduoti savo klientui. Bet dažnai norisi dar tiek daug pasakyti – papasakoti, kaip atsirado spalvos, medžiagos, idėja, kaip viskas gimė. Todėl išskirtinių albumų kūrėja Reda Milkintienė savo darbų gerbėjams suorganizavo šiltą ir jaukų susitikimą Kaune. Į studiją „Kurk“ pakvietė juos susipažinti, pabendrauti, papasakoti apie save. „RV creative studio“ įkūrėjai norėjosi pažinti žmones, kurie jos albumus saugoja, jais grožisi. Tas susitikimas buvo toks pilnas jausmo, artumo, kad, atrodo, tie kūriniai atgijo. Jų norisi dar ir dar, kitokių spalvų, kitokių faktūrų.

Reda įdomiai, įtraukiančiai papasakojo apie kūrybinį procesą. Išdavė, kad ilgiausiai užtrunka idėjos brandinimas. „Techniškai pagaminti albumui prireikia kelių valandų, bet kūrybinę dalį ilgai nešioju širdyje, kol subrandinu mintį apie viršelio dekorą. Noriu, kad kiekviename kūrinyje būtų tik tam žmogui skirta detalė. Į juos įdedu daug širdies šilumos ir visada su jauduliu išlydžiu į naujus namus“, – pasakoja kūrėja, kurios darbai dažnai tampa dovanomis vestuvių, krikštynų, Kalėdų ir kitomis progomis.   

R. Milkintienė kuria ne tik dailius nuotraukų albumus, bet ir knygas receptams, užrašams, darbo knygas, itin populiarius vaikų pirmųjų gyvenimo metų albumus ir netgi įvairių formų veidrodžius, skirtus vaiko kambario interjerui. Kurdama autorė siekia išlaikyti savitą stilistiką, kad jos darbai būtų atpažįstami. Į susitikimą ji atsinešė parodyti ne tik iki smulkmenų ištobulintus rankų darbo gaminius, bet ir medžiagas, detales, iš kurių kuria šį grožį.

Po šio susitikimo norisi pasakoti, tiesiog šaukti visiems, kokia ši kūrėja nuostabi, šilta ir ypatinga, o jos darbai nušvito dar gražesnėmis spalvomis.

Redos darbų galite rasti „Facebook’o“ puslapyje „RV creative studio“.

„FYL I frameyourlife photography“ nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top