Close Menu
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Facebook Instagram
Facebook Instagram
Žurnalas Lietuvė
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Žurnalas
Žurnalas Lietuvė
Žurnalas
Šiuo metu esate:Pradžia»Kinas, muzika, TV»Vėžį suvaldęs A. Stonys: „Tikiu, kad mano kalbėjimas gali išgelbėti ne vieną gyvybę“
Kinas, muzika, TV

Vėžį suvaldęs A. Stonys: „Tikiu, kad mano kalbėjimas gali išgelbėti ne vieną gyvybę“

ATNAUJINTA:15 balandžio, 2018Komentarų: 04 Min Skaityti
Facebook Twitter Pinterest Telegram LinkedIn Tumblr El. paštas Reddit
Dalintis
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest WhatsApp El. paštas

Onkologinės ligos – skaudi šiuolaikinės visuomenės problema. Kasdien vėžio diagnozę išgirsta daugybė žmonių, o vieno visiems tinkamo ir veiksmingo gydymo vis dar nėra. Prostatos vėžys – tokią diagnozę dar visai neseniai išgirdo žinomas iliuzionistas Arvydas Stonys ir nuo pirmųjų akimirkų nusprendė nepasiduoti klastingai ligai. Šiandien vyras džiaugiasi atradęs ypatingą polifenolių gausų preparatą ir keliauja į Angliją, kur pratęs lemtingą pažintį su onkologijos specialistu profesoriumi iš Kembridžo.

„Visada mėgau gyventi taip, kad liktų mažai laiko poilsiui. Nežinau, ar tai darboholizmas, ar ne, bet stengiuosi užsiimti kokia nors veikla, kad nebūtų beprasmiško sėdėjimo. Manau, kad žmogus, kai jaučiasi naudingas, kai ką nors daro, gyvena visiškai kitokį gyvenimą“, – oro uoste laukdamas lėktuvo į Didžiosios Britanijos sostinę pasakojo A. Stonys.

Tiesa, magiškais triukais gerbėjus stebinantis iliuzionistas aktyviu gyvenimo būdu pasigirti galėjo ne visada. Po koncertų užsiimdavo kūryba, sėdima veikla, bet, išgirdęs vėžio diagnozę, nusprendė gyvenimą keisti iš pamatų.

„Kai mane pagavo vėžys, neleidau sau labai smarkiai sielvartauti, nes ši liga verdiktas buvo tik tais laikais, kai dar buvau jaunas. Tada sužinojus tokią diagnozę atrodė, kad viskas – užsikask ir nebegyvenk. Dabar ši liga tereiškia pokyčius, kad reikia gyventi kitaip – susitvarkyti mąstyseną, susitvarkyti mitybą. Tai yra labai svarbu“, – sako žinomas vyras.

„Taip pat svarbus fizinis aktyvumas, kurio anksčiau vengdavau. Buvau sėslus – po koncertų, pasirodymų likusią dienos dalį užsiimdavau sėdimais darbais, kūryba. Dabar pradėjau lankyti sporto klubą, bėgioti ir kasdien, kai šilta, nubėgu po tris kilometrus. Esu alergiškas šalčiui, todėl, kai šalta, bėgioju rečiau – kelis kartus per savaitę, be to, lankau baseiną. Viso to komplektas padeda man gyti“, – šypteli A. Stonys.

Iliuzionistas tikina, kad sveikti jam padeda ir labai laiku jo atrastas augalinis preparatas, kuriame gausu polifenolių, pasižyminčių antinavikiniu ir uždegimo slopinamuoju poveikiu. „Atsitiko taip, kad gydytojas, su kuriuo konsultavausi dėl savo ligos, paminėjo Jungtinės Karalystės mokslininkų sukurtą maisto papildą iš ciberžolių, brokolinių kopūstų, granatų ir žaliosios arbatos. Jis man jį rekomendavo ir užsiminė girdėjęs apie puikius preparato tyrimo ir vartojimo rezultatus. Įsigijau jų vaistinėje, o vėliau ir internetu, pradėjau domėtis ir Lietuvos Respublikos Seime pernai surengtoje tarptautinėje konferencijoje, kurią organizavo Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija POLA, sutikau mokslininką, kuris daug prisidėjo prie šio papildo kūrimo, – tai Kembridžo universiteto profesorius Robertas Thomasas. Gyvendamas sveikai ir vartodamas šį augalinį preparatą jau metus džiaugiuosi tyrimų rezultatais – kraujyje vėžio žymenų PSA kaskart mažėja, o tai reiškia, kad liga nustojo progresuoti“, – sako A. Stonys.

Žymus Kembridžo universiteto profesorius ir onkologijos specialistas Robertas Thomasas su vėžiu sergančiais pacientais dirba jau daugiau nei 30 metų. Būtent jis kartu su tyrėjų komanda inicijavo A. Stonio išbandyto ir įvertinto polifenolių gausaus maisto papildo kūrimą ir mokslinius klinikinius tyrimus, kuriais nustatytas produkto veiksmingumas. Kaip parodė tyrimai, beveik pusei pacientų, vartojusių iš brokolinių kopūstų, ciberžolių, granatų ir žaliosios arbatos pagamintą preparatą, vėžys sumažėjo arba nustojo augti.

Tęsti pažinties su onkologu profesoriumi iš Kembridžo A. Stonys kartu su TV3 gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ kūrėjų komanda šią savaitę išvyko į Jungtinę Karalystę. Čia jis konsultuosis su profesoriumi ir padės laidos žiūrovams daugiau sužinoti apie mitybos ir gyvensenos svarbą kovoje su vėžiu.

„Nusprendžiau kalbėti apie šią problemą, manau, kad esu viešas žmogus ir mano kalbėjimas gali išgelbėti ne vieną gyvybę. Tikiu, kad tai mano kilni misija šioje žemėje. Neatsitvėriau tylos siena, jei galiu kažkam padėti.

Manau, kad atrasti būdai veikia, nes šiandien esu aktyviai stebimas. Anksčiau gydytojai tvirtino, kad būtina operacija, kad reikia chemoterapijos ir švitinimo – gąsdino visais baisiais dalykais, kol pradėjau ieškoti antros, trečios, ketvirtos nuomonės. Dabar kiti gydytojai šneka kitaip, kad visos tos priemonės kol kas nėra būtinos, kad pakanka aktyvios stebėsenos, o jos metu turėtų vykti svarbūs mitybos ir gyvensenos pokyčiai. Visiems skaitytojams labai rekomenduoju kliautis kelių gydytojų nuomonėmis ir domėtis: viltis tikrai yra, bet svarbiausia – domėtis ir ieškoti“, – sako A. Stonys.

Nuotrauka – kadras iš laidos „Sveikatos medis“

FacebookTweetPin
Dalintis. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Reddit WhatsApp Telegram El. paštas
Ankstesnis straipsnisTortas „Voveraitė“
Kitas straipsnis Iš Prezidentės rankų – vėliava šimtmečio kadetams

Susiję straipsniai

LUX Europos kino programoje – „Oskaru“ ir kitais apdovanojimais įvertinti filmai

17 balandžio, 2026

Jaunoji lietuvė Gabrielė Butkaliuk dainuoja Carnegie Hall: istorija prasidėjo nuo šeimos svajonės

11 kovo, 2026

M.A.M.A. nominuoti muzikos autoriai – atvirai apie kūrybos užkulisius, DI iššūkius ir „Euroviziją“

19 vasario, 2026
Palikite komentarą Cancel Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

El. paštas

inekta@gmail.com

Pastaba
Mūsų Turinyje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių turinį, trečiųjų šalių šaltinius, ar reklamos užsakovų turinį, už kurį mes neprisiimsime jokios atsakomybės. Nuoroda iš mūsų Turinio ar su Turiniu susijusių kitų Paslaugų į Trečiųjų šalių susietą turinį nereiškia, kad mes pritariame tokiam turiniui. Trečiųjų šalių tinklapiuose gali būti informacijos, su kuria mes nesutinkame, taip pat žalingos informacijos. Mes neteikiame jokių garantijų ar pareiškimų dėl Trečiųjų šalių susieto turinio. Už visą informaciją, kurią galite pasiekti per nuorodas į kitus tinklapius, atsako tik tie, kas pateikė tą turinį, ir jūs naršote ar naudojatės tokiu turiniu išimtinai savo rizika.
Nuorodos

lietuve.lt

 

© 2026 Žurnalas Lietuvė.
  • Apie mus
  • Reklama
  • Kontaktai

Įveskite aukščiau ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte. Norėdami atšaukti, paspauskite Esc.