Pradinis / Kinas, muzika, TV / Vidas Bareikis ir „Baltos varnos“ pristato bendrą dainą ir vaizdo klipą

Vidas Bareikis ir „Baltos varnos“ pristato bendrą dainą ir vaizdo klipą

Vienas ryškiausių ir energingiausių šalies scenos dainininkų Vidas Bareikis, dvejus metus iš eilės pripažintas metų atlikėju, ir toliau džiugina klausytojus. Vos prieš mėnesį pristatęs Lietuvos olimpiečiams Tokijo olimpinėse žaidynėse palaikyti skirtą kūrinį ir vaizdo klipą „Aš esu vėliava“, šiandien garsus kūrėjas pristato netikėtą bendradarbiavimą su grupe „Baltos varnos“ ir bendrą jų darbą – kūrinį ir vaizdo klipą „Miškuose“.

„Su sesėmis Milda ir Terese kartu darbavomės projekte „Dainuok su manim“, jos kaip dalyvės, aš kaip vedėjas. Artėjant laidų pabaigai pasiūliau sesėms paklausyti mano naujos dainos bandomąją versiją. Vos tik sukūriau „Miškuose“, iškart pajutau, kad čia trūksta tik „Baltų varnų“. Jų mistikos, jų švelnumo ir muzikalumo. Vos tik prisėdome prie instrumento repeticijų salėje, iš karto supratome, kad chemija yra, skamba puikiai ir reikia pradėti bendrą procesą“, – apie kūrinio atsiradimą pasakoja Vidas.

„Ši daina gimė kartu su vasara, Vidas atsiuntė pirminį dainos variantą, žodžiai mums labai patiko ir štai po kelių sesijų studijoje bendromis jėgomis sukurpėme tokią dainą, kokia yra dabar. Pradžioje daina buvo Vido galvoje, o jau bendra finalinė versija susidėliojo iš abiejų gana skirtingų atlikėjų kūrybinių sprendimų“, – atviravo „Baltos varnos“.

Prie dainos kūrybos prisidėjo ir kiti muzikos profesionalai. Dainą prodiusuoti padėjo jau seniau su „Baltomis varnomis“ dirbęs prodiuseris Germanas Skoris. Dainos įraše taip pat skamba multiinstrumentalisto Sauliaus Petreikio pučiamųjų partijos.

„Darbas studijoje buvo tiesiog fantastiškas. Dirbome labai daug ir labai kūrybiškai. Kiekvienas įnešė savo indėlį ir rezultatu esame labai patenkinti“, – sutartinai džiaugiasi dainos kūrėjai.

Vidas bei Lietuvos publiką žavinčios sesės nusprendė ne tik įrašyti dainą, bet ir sukurti jai klipą, kuris atspindėtų dainos mistiškumą bei santykį su gamta.

„Po dainos įrašų sumanėme nufilmuoti labai paprastą, bet su daina puikiai „sulimpantį“ vaizdo klipą. Norėjosi kuo artimesnio santykio su žiūrovu ir tarsi akis į akį pakviesti kiekvieną daugiau laiko praleisti miškuose – toje kiekvieno slaptoje vietelėje, kurioje nėra skubėjimo ar streso. Kuo daugiau tikrumo, natūralumo ir stiprybės, kuria spinduliuoja patys žmonės savo vidumi kartu su nuostabia Lietuvos gamta.“

Gyvai naujausią Vido Bareikio ir „Baltų varnų“ dainą išgirsti galėsite jau ir artimiausiuose V. Bareikio koncertuose: liepos 24 d. Palangoje, Žiemos aikštėje, rugpjūčio 11 d. Kaune, Pakrantėje, rugpjūčio 15 d. Klaipėdoje (festivalyje „Parkas LIVE“) ir rugpjūčio 18 d. Trakų pilyje.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top