Pradinis / Renginiai, pramogos / Vilniečiai ir miesto svečiai gaivins Reformatų skverą

Vilniečiai ir miesto svečiai gaivins Reformatų skverą

Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentai gegužės 14 d. vakarą Reformatų skverą pavers dūzgiančiu, geros nuotaikos, sportinio entuziazmo sklidinu aviliu. Vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami iš naujo pažinti nepelnytai primiršto, tačiau vis dar žavingo ir kerinčio skvero kampelius.

„Šalia Pylimo gatvės esantis Reformatų skveras patraukia dažno praeivio akį, tačiau ne kiekvienas drįsta pagalvoti, kad šis iš pirmo žvilgsnio niūrus parkas iš tikrųjų – it lobių skrynia, kur kiekvienas gali atrasti savo mėgstamai veiklai tinkantį kampelį, todėl ryžomės įrodyti, kad visų miestiečių pastangomis toks skveras gali tapti pulsuojančio miestietiško gyvenimo dalimi“, – sako Vilniaus Gedimino technikos universiteto magistrantės.

Miestiečiai ir Vilnių lankantys svečiai, gegužės 14 dieną nuo 17.30 val. užsukę į Reformatų skverą, bus įtraukti į įvairiausias veiklas. Tie, kurie mėgsta aktyviai leisti laiką, jėgas galės išmėginti stalo teniso turnyruose kartu su „Sveiko miesto“ komanda, taip pat įsivelti į pagalvių mūšį ir paskandinti miestą gerų emocijų jūroje. Ieškantiems naujų potyrių ir mėgstantiems ekstremalumą siūlomas vaikščiojimas įtempta virve.

Skvere netrūks ir muzikos garsų – galėsite pasimėgauti pašėlusiais Lotynų Amerikos ritmais su Šokių akademijos šokėjais. Jūsų taip pat lauks kūrybinės dirbtuvės ir dar daug kitų malonių veiklų.

Nepamirškite, kad valgyti gryname ore – vienas didžiausių žemiškųjų malonumų, todėl siūlome po aktyvių žaidimų pasilepinti skaniais užkandžiais ir gėrintis gamtos didybe pailsėti nuo kasdienybės.

Renginys prasidės 2015 m. gegužės 14 d. 17.30 val.

Renginys nemokamas.

Nuotrauka iš pixshark.com

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top