Pradinis / Kinas, muzika, TV / „X faktoriaus“ scenoje – dar vienas didelis netikėtumas

„X faktoriaus“ scenoje – dar vienas didelis netikėtumas

Sekmadienį 19.30 val. žiūrovus prie ekranų pakvies didžiausias TV3 muzikinis projektas „X faktorius“. Kiekvieną kartą stebinantis talentais ir įsimintinais pasirodymais, stulbins savo gerbėjus ir šį kartą.

„X faktoriaus“ dalyvei Miglei Pivoriūnaitei gyvenime taisyklės negalioja. Aštuoniolikmetei svarbiausia – hiphopas, laisvė ir draugų kompanija. Mergina neslepia – ginčytis su tėvais ir maištauti jai taip pat labai patinka: „Namie aš esu labai pikta. O kai būnu su draugais, nieko nereikia, viskas gerai.“

Tai, kad Miglės charakteris ne pats lengviausias, ne kartą patyrė artimiausi žmonės. „Ko tik nesu pridariusi… Tėvai išvažiavo, paliko vieną. Prisikviečiau daug draugų, nusiaubėm namus“, – istoriją, vykusią aštuntoje klasėje, prisiminė „X faktoriaus“ dalyvė.

Miglės mama yra tas žmogus, kuris padeda merginai surasti save. „Dainavimas yra pirmoje vietoje. Blaškausi tarp vaidybos… Nežinau, ko noriu. Esu labai sutrikusi, nes norėjau būti ir policininkė“, – kalbėjo maištautoja.

Ko gero, pasirodymas populiariausiame TV3 muzikos projekte „X faktorius“ Miglei – svarbiausias metų įvykis. „Labai jaudinuosi, bijau“, – jaudulio prieš pasirodymą neslėpė kupiškietė.

Užlipusi ant „X faktoriaus“ scenos, Miglė nustebino teisėjus drąsiais pareiškimais. Sauliui Prūsaičiui pasiteiravus, kokia muzika jai patinka, mergina atsakė, jog lengvutė popmuzika. „Aš maniau, kad esi sunkioji artilerija“, – neslėpdama nuostabos sakė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Tiesa, kupiškietei uždainavus, teisėjai pamiršo visas merginos kalbas ant scenos. Išgirdę, jog Miglė projekte atliks Saros Brightman dainą „Unexpected Song“, teisėjai neslėpė dar didesnės nuostabos. „Tau galvoj negerai?“ – juokdamasis retoriškai klausė S. Prūsaitis. Miglė įrodė, kad jai viskas geriau nei gerai! Ir kad šią dainą pasirinko ne veltui.

„Foto Pro“ nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top