Pradinis / Renginiai, pramogos / „Žiūrėk! Geras!“: dainininkė mikrofoną iškeitė į tepaluotą veržliaraktį

„Žiūrėk! Geras!“: dainininkė mikrofoną iškeitė į tepaluotą veržliaraktį

TV3_Ziurek_Geras_Burlinskaite

„Kai sulaukiau pasiūlymo padirbėti automobilių taisykloje, nė akimirkos nedvejojau. Neseniai vieni meistrai mane apgavo – už tariamą mano mašinos gedimą paėmė krūvą pinigų. Taigi nutariau nebebūti lengvu grobiu nesąžiningiems meistrams ir pati išmokti taisyti automobilius“, – jau rytoj, birželio 5-ąją, 19.50 val. TV3 vasaros laidoje „Žiūrėk! Geras!“ pasakos dainininkė Indrė Burlinskaitė, priėmusi iššūkį vienai dienai tapti… automobilių meistre.

„Ji nori taisyti automobilius? Jūs turbūt juokaujate?“ – tokiais žodžiais laidos heroję TV3 eteryje pasitiks autoserviso savininkas, negalėdamas patikėti savo akimis, jog itin vyriškoje aplinkoje mato pramogų pasaulio atstovę. „Aš esu stipri mergaitė iš Dzūkijos – galiu ir bulves nukasti, ir daržus nuravėti“, – nepasimesdama aiškins I. Burlinskaitė ir mėgins įtikinti meistrus ir televizijos žiūrovus, jog moteriai visai nesunku išmokti visai nemoteriško amato.

Indrei pavyks įveikti išbandymą? Kaip jos gebėjimus naudotis įrankių dėže įvertins autoserviso savininkas ir jo kolegos? Gal „Žiūrėk! Geras!“ herojė sulauks darbo pasiūlymo? Intriguojantys atsakymai – šį trečiadienį 19.50 val.

Linksmus ir netikėtus žvaigždžių nuotykius nuo pirmadienio iki ketvirtadienio TV3 eteryje pristato aštrialiežuvis Justinas Jankevičius ir Dileta Meškaitė.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top