Pradinis / Sportas / Marijampolėje atidaromas vandenlenčių parkas

Marijampolėje atidaromas vandenlenčių parkas

Jau nuo šio savaitgalio Marijampolė bus pažymėta Lietuvos žemėlapyje kaip miestas, turintis vieną geriausių vandenlenčių parkų visoje šalyje. Parkas „Wake Town MIAMI“ įkurtas unikalioje vietovėje (Poilsio g.44), kur žaliuojanti gamta, apsupta Šešupės posūkiais ir kilpomis, sudaro salą. Gegužės 23–24 d. – jo atidarymo savaitgalis. Į naują vandenlenčių parką susirinks visi geriausi Lietuvos ir aplinkinių šalių sportininkai.

Šeštadienį vyks profesionalų varžybos, be to, šį sportą galės išbandyti visi smalsuoliai. Ir nesvarbu, kad dar niekada nestovėjote ant vandenlentės, – nuo pat ryto parke vyks nemokamos šio sporto pamokos. „Marijampolės vandenlenčių parkas bus vienas geriausių Lietuvoje, ir tikiuosi, kad šis sportas išjudins vietos gyventojus, ypač jaunimą, kuriam šiuo metu veiklos Marijampolėje labai trūksta“, – sako parko steigėjas Viktoras Gražulis.

Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys džiaugiasi privačia jaunų žmonių iniciatyva ir tikisi, kad šis pramogų verslas pritrauks dar daugiau svečių į Sūduvos sostinę.

Marijampolės sav. inf.
Povilo Kučinsko nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: