Pradinis / Sportas / 10 priežasčių, kodėl verta išbandyti svorių kilnojimą

10 priežasčių, kodėl verta išbandyti svorių kilnojimą

Svorių kilnojimas – tai vienas tų sporto užsiėmimų, kurie yra apipinti daugybe įvairių mitų. Nors neretai manoma, kad svorių kilnojimas gali smarkiai pakenkti sveikatai, tačiau specialistai teigia, kad taisyklingai atliekant pratimus tikrai nėra jokios rizikos. Maža to, ši fizinė veikla turi nemažai privalumų, todėl naudinga aptarti pačius svarbiausius.

Pexels nuotr.

Kuo naudingas svorių kilnojimas?

  1. Gyvenimo trukmė bus ilgesnė: niekam ne paslaptis, kad sportas gali padėti ne tik pagerinti gyvenimo kokybę, bet ir prailginti jo trukmę.

  2. Geresnė miego kokybė: atlikti tyrimai parodė, kad svorius kilnojantys žmonės naktį prabunda gerokai rečiau, todėl ryte atsikelia žvalūs ir pailsėję.

  3. Pastebimi rezultatai: pradedantieji sportininkai labai greitai pastebi, kad reguliariai mankštinantis fizinės galimybės ilgainiui tampa vis geresnės ir geresnės.

  4. Kaulų apsauga: ištvermės pratimai didina kaulų tankį, todėl sumažėja kaulų lūžių rizika.

  5. Koordinacijos gerinimas. Visada svarbu pasirūpinti, kad svoriai būtų kilnojami taisyklingai. Atliekant pratimus būtinas susikaupimas ir gera koordinacija, todėl ilgainiui tikrai galima pasiekti puikių rezultatų.

  6. Kūno linijų dailinimas: reguliarios treniruotės padeda sustiprinti raumenis, todėl kūno linijos tampa dailesnės.

  7. Efektyvus kalorijų deginimas: turint daugiau raumenų masės kalorijos yra deginamos efektyviau (net ir tada, kai neužsiimate fizine veikla).

  8. Laiko taupymas: jėgos sporto treniruotėms jums tikrai neteks paskirti labai daug laiko. Tokiai veiklai per savaitę pakanka vos 30–60 minučių.

  9. Ištvermės didinimas: jėgos treniruotės gali padėti pasiekti geresnių rezultatų įvairiose srityse.

  10. Širdies stiprinimas: ištvermės treniruotės padeda sumažinti kraujospūdį.

Kilnoti svorius galite ne tik sporto salėje, bet ir savo namuose. Kokybiškos sporto įrangos galite įsigyti internetinėje parduotuvėje https://sportuok.lt/Grifai-stangos, kurioje rasite didelį grifų bei štangų asortimentą itin palankiomis kainomis.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top