Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / „1000 km Širdies žygis“ pasiekė Alytų: jau įveikta daugiau nei 1100 km

„1000 km Širdies žygis“ pasiekė Alytų: jau įveikta daugiau nei 1100 km

Nukeliavęs 1102 km Alytų pasiekė projekto „1000 km Širdies žygis“ sumanytojas ir vykdytojas Saulius Bagdonas. Šio žygio tikslas – atkreipti dėmesį į vėžiu sergančius vaikus ir surinkti lėšų Kauno klinikose trūkstamoms 13-ai funkcinių lovyčių įsigyti.

„Nešu žinią, kad vertintumėte gyvenimą. Šioje kelionėje išgirstu daug skaudžių istorijų apie gydymo užkulisius ir tai sujaudina, priverčia į gyvenimą žiūrėti kitaip, jį dar labiau vertinti. Noriu, kad suprastume, – aukodami šiam projektui, jūs aukojate sau. Niekam nelinkiu to patirti, tačiau tokia yra tikrovė. Niekada negali žinoti, kas nutiks“, – susitikime su Alytaus miesto vadovais ir kitais alytiškiais sakė S. Bagdonas. Jis teigė, kad šis žygis – svarbiausia jo gyvenimo kelionė.

Alytaus miesto savivaldybės merui S. Bagdonas įteikė iššūkio marškinėlius ir širdelę. Meras V. Grigaravičius žygio vykdytojui padovanojo ženkliuką ir puodelį-termosą su Alytaus simbolika. „Tai liūdna tema, bet labai svarbu apie tai kalbėti. Išties Jūsų žygis labai prasmingas. Noriu padėkoti Jums už tai ir palinkėti pasisekimo, tvirtybės ir ištvermės“, – linkėjo Alytaus miesto savivaldybės meras.

Anot S. Bagdono, Kauno klinikų Onkologijos skyriuje yra 16 palatų, jose yra tik 3 funkcinės lovos, kitos yra susidėvėjusios. Šiuo metu yra suaukota apie 15 tūkst. eurų, kurių užteks 3 lovytėms nupirkti, todėl pasibaigus šiam žygiui toliau bus ieškoma būdų nupirkti trūkstamas lovas.

„1000 km Širdies žygis“ prasidėjo rugsėjo 10 d. Vilniuje prie Baltojo tilto. Aplankęs 27 Lietuvos miestus ir įveikęs 1 234 km spalio 21 d. Saulius Bagdonas planuoja vėl grįžti į Vilnių.

Kviečiame prisidėti prie kilnaus projekto tikslo ir paaukoti trumpuoju numeriu 1418 (auka 3 eurai) arba į „Mamų unijos“ sąskaitą LT 51 7400 0322 6692 3810.

www.alytus.lt

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top