Pradinis / Grožis ir mada / 5 didžiausios vyrų įvaizdžio kūrimo klaidos

5 didžiausios vyrų įvaizdžio kūrimo klaidos

Pastaruoju metu vis daugiau vyrų skiria dėmesio savo išvaizdai – visur apstu tinklaraščių, žurnalų su patarimais, daug stilingai atrodančių pavyzdingų vyrų. Tačiau yra su mada ir stiliumi susijusių smulkmenų, kurių nesuvokiantis asmuo vyro aprangą laikys nesėkme.

5 didžiausios vyrų klaidos siekiant sukurti sau įvaizdį:

Nesuderintos aksesuarų spalvos. Juodi batai, rudas diržas ir oranžinė rankinė – kažkas tikrai iškrinta iš konteksto! Jeigu nesvajojama tapti stiliaus ikona, tada derėtų rinktis bazinius aksesuarus atsižvelgiant į temperatūrą. Tuomet visi aksesuarai puikiai derės prie aprangos. Pavyzdžiui, prie juodų batų galima derinti kitokios faktūros pilką arba juodą diržą.

Ne pagal sezoną parinkti drabužiai. Net tamsiai mėlynas lininis švarkas pirmiausia lieka lininiu vasariniu švarku. Taip pat šaltuoju metų sezonu nereikėtų dėvėti palmėmis dekoruotų marškinėlių ir avėti spalvingų mokasinų. Baigiantis kiekvienam sezonui rekomenduojama peržiūrėti savo drabužinę ir padėti į šalį besibaigiančio sezono drabužius.

Formalūs marškiniai trumpomis rankovėmis. Jeigu darbe nesinori atrodyti kaip pirmokui ir priimtinesnis dalykiško vyro įvaizdis, nereikėtų dėvėti klasikinių marškinių trumpomis rankovėmis. Reikia dėvėti marškinius ilgomis rankovėmis. Kai karšta, rankoves galima paraitoti.

Galima dėvėti visus drabužius. Kai kam gali atrodyti, kad klasikinių drabužių mada nesikeičia. Atlapai, sagos, audiniai, užsegimai, skeltukai lieka tokie patys, tačiau pečių plotis, audinių elastingumas ir ilgis pasikeitė, netgi drabužiai per liemenį įimami kitaip. Prieš dešimtmetį pirktą kostiumą, net jei jo alkūnės ir keliai nenusidėvėjo, reikėtų išmesti.

Per stipri parfumerija. Pastaruoju metu tapo labai populiari selekcinė ir arabiška parfumerija, tačiau brangiausia dar nereiškia geriausia. Daugumos kvepalų aromatai yra per sunkūs dienai. Dieną geriau naudoti lengvus kasdienius aromatus. Į šią kategoriją įeina beveik visi populiarūs prekės ženklai – „Chanel“, „Giorgio Armani“, „Givenchy“ ir t. t.

http://natalijastun.com

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top