Close Menu
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Facebook Instagram
Facebook Instagram
Žurnalas Lietuvė
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Žurnalas
Žurnalas Lietuvė
Žurnalas
Šiuo metu esate:Pradžia»Sportas»5 trenerės patarimai norintiems dailaus pilvo preso
Sportas

5 trenerės patarimai norintiems dailaus pilvo preso

Komentarų: 03 Min Skaityti
Facebook Twitter Pinterest Telegram LinkedIn Tumblr El. paštas Reddit
Dalintis
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest WhatsApp El. paštas

Sporto specialistai pastebi, kad po didžiųjų pavasario švenčių sporto klubuose itin pagausėja žmonių. Jie tarsi pabunda po žiemos miego ir savo kūnus, ypač pilvo presą, nori kuo greičiau paruošti šiltajam sezonui. Patarimais, ką reikėtų daryti norint didžiuotis stangriu ir gražiu pilvu, dalijasi sveikatingumo klubo „Impuls“ trenerė Eimantė Šatikauskaitė.

Penki patarimai svajojantiems apie dailų pilvo presą, kuriuo būtų galima didžiuotis atėjus vasarai:

Skirti bent 10 minučių. Pilvo preso pratimus reikėtų atlikti kiekvienos treniruotės metu. Jei treniruoklių salėje sportuojate valandą, tai pilvo preso pratimams vertėtų skirti bent jau 10 minučių. Jeigu labiau mėgstate grupines treniruotes, trenerė pataria jas taip pat pasirinkti tokias, kuriose pilvo presui būtų skiriamas pakankamas dėmesys.

Susireguliuoti mitybą. Tinkamai suderinus mitybą aiškiai matomų rezultatų įmanoma pasiekti ir per porą mėnesių. Tačiau tai nereiškia, kad reiktų save alinti. Reikia valgyti viską, tačiau saikingai. Trenerė pabrėžia, kad ypač svarbu atsisakyti greitojo maisto, traškučių, alkoholio, saldumynų, nors pastaruosius irgi galima valgyti, tik patartina mažomis porcijomis ir iki pietų. Rūpinantis kūno linijomis, taip pat dailiu pilvu, vakarienė turėtų būti liesa, su daug daržovių ir ląstelienos. Vis dėlto trenerė atkreipia dėmesį, kad mityba pasidomėti reikėtų atidžiau, nes ji gana individualus dalykas. Tai, kas tinka vienam, nebūtinai tiks ir kitam.

Reguliariai atlikti pratimus. Vienas populiariausių pratimų, padedančių pagražinti pilvo raumenis, yra vadinamas „lenta“. Jis labiau skirtas apatinei pilvo daliai, kurią itin sunku treniruoti. Šį pratimą atliekant taisyklingai, dirba ne tik pilvo presas, bet ir visi kiti kūno raumenys. „Lentos“ pratimą trenerė pataria atlikti treniruotės pradžioje, tokioje pozoje išbūnant tiek, kiek pajėgiama, o vėliau kiekvieną kartą vis ilginant laiką. Žinoma, pilvo preso gražinimui reikalingi ir atsilenkimai. Visų pirma įstrižiniai, su posūkiais, skirti tiek apatinei, tiek viršutinei pilvo daliai, tiek jo šonams padailinti. Liemens sričiai dailinti labai naudingas ir lanko sukimas.

Įdarbinti raumenis darbe. Daugumai gali atrodyti, kad pilvo presą įmanoma sustiprinti tik darant specialius pratimus sporto salėje, vis dėlto, trenerės teigimu, pilvo presą galima įdarbinti net ir sėdint prie darbo stalo. Tiesiog reikia išsitiesti ir įtempti raumenis, ir iš karto pajusime, kaip jie stiprėja. Ilgą laiką atliekant sėdimą darbą, rekomenduojama bent porą valandų per dieną praleisti sėdint ne ant įprastos kėdės, o ant gimnastinio kamuolio.

Pradėti ruoštis kuo anksčiau. Nors šiemet jau vėloka, tačiau trenerė E. Šatikauskaitė ragina vasaros sezonui pradėti  ruoštis dar rudenį, o intensyviausiomis treniruotėmis užsiimti žiemą. Pavasaris labiau skirtas kūno linijų dailinimui. Vis dėlto, anot trenerės, pradėjus ruoštis tik atšilus orams, reikėtų sau išsikelti realius tikslus. Per tuos kelis mėnesius, likusius iki vasaros, kūno linijas padailinti tikrai įmanoma, bet apie ryškų pilvo presą svajoti nereikėtų.

FacebookTweetPin
Dalintis. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Reddit WhatsApp Telegram El. paštas
Ankstesnis straipsnisPenktokai mikrokompiuteriais jau kuria švieslentes, žingsniamačius ir nuotoliniu būdu valdo planšetes
Kitas straipsnis Kokių specialistų labiausiai reikės po 6 metų?

Susiję straipsniai

Sportuojate daug, bet rezultatai stringa? Mokslininkai išskiria vieną svarbų veiksnį

5 gegužės, 2026

Vieši Š. Jasikevičiaus pergyvenimai dėl nepilnamečių savo vaikųpilietybės – be pagrindo

28 balandžio, 2026

Žinomi nuomonės formuotojai susitiko sveikatingumo renginyje „Wellness brunch“

20 balandžio, 2026
Palikite komentarą Cancel Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

El. paštas

inekta@gmail.com

Pastaba
Mūsų Turinyje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių turinį, trečiųjų šalių šaltinius, ar reklamos užsakovų turinį, už kurį mes neprisiimsime jokios atsakomybės. Nuoroda iš mūsų Turinio ar su Turiniu susijusių kitų Paslaugų į Trečiųjų šalių susietą turinį nereiškia, kad mes pritariame tokiam turiniui. Trečiųjų šalių tinklapiuose gali būti informacijos, su kuria mes nesutinkame, taip pat žalingos informacijos. Mes neteikiame jokių garantijų ar pareiškimų dėl Trečiųjų šalių susieto turinio. Už visą informaciją, kurią galite pasiekti per nuorodas į kitus tinklapius, atsako tik tie, kas pateikė tą turinį, ir jūs naršote ar naudojatės tokiu turiniu išimtinai savo rizika.
Nuorodos

lietuve.lt

 

© 2026 Žurnalas Lietuvė.
  • Apie mus
  • Reklama
  • Kontaktai

Įveskite aukščiau ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte. Norėdami atšaukti, paspauskite Esc.