Pradinis / Renginiai, pramogos / A. Usevičienė: „Būkite kaip vaikai: jie ne žaidžia su gyvenimu, o tiesiog gyvena“

A. Usevičienė: „Būkite kaip vaikai: jie ne žaidžia su gyvenimu, o tiesiog gyvena“

Liepos 30–rugpjūčio 3 dienomis Ežeraičio miške, prie Spenglos ežero, rengiamas muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga Gathering 2015“ savo lankytojus pakvies susipažinti su proto lavinimo technikomis ir mokys valdyti stresą.

Pirmą kartą festivalio metu bus mokoma jau 50 metų sėkmingai taikomo ir praktikuojamo Silvos metodo. Iš JAV kilęs metodas šiuo metu dėstomas daugiau nei 110 pasaulio šalių. Mokymams vadovaus sertifikuota organizacijos „Silva International“ atstovė Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, psichoorientologijos instituto (JAV) instruktorė Aleksandra Usevičienė.

Silvos metodas – tai proto lavinimo bei streso valdymo metodika, leidžianti iš esmės pakeisti mąstymo ir gyvenimo būdą, išvystyti intuiciją, pakelti kūrybingumo laipsnį, spręsti problemas. Tai puikių ir veiksmingų mentalinių įrankių rinkinys, paremtas biologijos, medicinos bei kitų mokslų žiniomis.

„Tai iš tiesų šiuolaikinio žmogaus koncepcija! Naujas požiūris į save, asmenybės potencialo atskleidimas, savivertės ugdymas, sugebėjimas spręsti šiuolaikinius sudėtingus uždavinius ir tapti darnia asmenybe. Seminaro dalyviai ne tik mokosi teorijos, bet ir atlieka daug praktinių uždavinių, sprendžia savo problemas, planuoja ateitį“, – teigia Aleksandra Usevičienė.

Pasak lektorės, per Silvos metodo paskaitas klausytojai daug sužinos apie save, galės atverti duris į save pačius, kaip asmenybes, išsiaiškinti savo elgesio bei įpročių prigimtį, išmokti valdyti stresą ir visiškai atpalaiduoti kūną, pozityviai mąstyti, formuluoti veiksmingas vizijas ir suvokti savo baimių šaknis.

„Būkite drąsūs, nes tik tokie žmonės užduoda sau drąsius klausimus: „Kas esu? Kur einu? Koks galiu būti? Kaip tai pasiekti? Koks mano gyvenimo tikslas bei misija?“ Būkite kaip vaikai! Jie nežaidžia su gyvenimu – jie tiesiog gyvena! Jie mokosi vaikščioti, griūva, bet keliasi ir vėl bando, ir taip šimtus kartų, kol tvirtai atsistoja ant kojų. O mes, suaugusieji, iš karto norime viską atlikti tobulai“, – sako lektorė.

„Noriu, kad visi suprastume, jog gyvename tobuloje uždaroje sistemoje, kur veikia pastovūs tobuli dėsniai. Jie nesikeičia – keistis turime mes. Juk mes ir ateiname į žemę tobulėti. Kiekviena gyvenimo situacija, kuri mūsų netenkina, moko, kad kažką darome ne taip. Tai verčia ieškoti atsakymų, keistis. Pradėję tobulėti, mes pastebime, kad mūsų gyvenime atsiranda vis daugiau malonių sutapimų. Tačiau iš tiesų taip nutinka tada, kai imame gyventi pagal tobulus gamtos dėsnius.“

Festivalio „Yaga Gathering“ metu taip pat vyks daugybė kitų paskaitų bei sveikatingumo užsiėmimų. Tarp jų – įvairūs jogos, meditacijos užsiėmimai, masažo pamokos ir daug kitų. Bus dvi muzikos scenos, amatų dirbtuvės, sveikatingumo erdvė, galerija po atviru dangumi, cirko scena.

„Goodlife photography“ nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top