Close Menu
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Facebook Instagram
Facebook Instagram
Žurnalas Lietuvė
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Žurnalas
Žurnalas Lietuvė
Žurnalas
Šiuo metu esate:Pradžia»Lietuviai svetur»Airijoje gyvenantis Remigijus Čižauskas – vienas geriausių tatuiruočių meistrų pasaulyje
Lietuviai svetur

Airijoje gyvenantis Remigijus Čižauskas – vienas geriausių tatuiruočių meistrų pasaulyje

Komentarų: 02 Min Skaityti
Facebook Twitter Pinterest Telegram LinkedIn Tumblr El. paštas Reddit
Dalintis
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest WhatsApp El. paštas

Airijos lietuvis Remigijus Čižauskas – vienas profesionaliausių, brangiausių ir labiausiai vertinamų tatuiruočių meistrų pasaulyje. Sporto ir pramogų pasaulio garsenybės pas jį, dar kitaip žinomą kaip „Remis Tattoo“, skrenda iš tolimiausių kampelių. Patekti pas Remigijų galima užsirašius prieš pusę metų, o kartais ir visus metus.

Tiesa, tai, kad jis lietuvis, žino ne visi. Jau vienuolika metų jis gyvena ir dirba Airijos sostinėje Dubline, tad daug kam atrodo, kad talentingas menininkas yra airis. Bet jeigu apie tai pasisuka kalba – Remigijus taip manančius pataiso ir būtinai papasakoja, kas toji Lietuva, kokia ji graži ir ypatinga. R. Čižausko istorija „Emigrantuose“ – antradienio vakarą per LRT televiziją.

Tatuiruočių meistras su žmona Inga, kuri dirba finansų eksperte, gyvena ištaigingame name Dublino pakraštyje. Čižauskų namas stovi kalno papėdėje, nuo kurios atsiveria įspūdingas vaizdas. Kieme įrengti teniso kortai, krepšinio aikštelė. O aplink gyvena patys turtingiausi Dublino verslininkai. Gyvenimas be rūpesčių – tai, ką Remigijus su žmona turi dabar, – jų sunkaus ir kruopštaus darbo rezultatas. Juk tada, kai prieš daugiau nei dešimt metų išvyko iš Lietuvos, ši pora neturėjo nieko, tik svajonę gerai gyventi. „Mes emigravome ne dėl pinigų, o todėl, kad norėjome pamatyti daugiau pasaulio, pasiimti visas jo siūlomas galimybes“, – sako Remigijaus žmona Inga.

Toji svajonė atrodė tolima ir sunkiai pasiekiama, bet jie vienas kitam pažadėjo, kad kasdien stengsis bent po truputį prie viso šito priartėti. „Žmogus privalo turėti ambicijų ir svajonių – kitaip nieko nebus“, – sako Remigijus prisimindamas savo paties istoriją ir aiškina, kad kiekvienas iš mūsų savęs turi paklausti, kokio gyvenimo norime, ar mums užtenka to, ką turime, ar reikia daugiau. Kai turėsite atsakymus į šiuos klausimus – bus aišku, ką toliau reikia daryti.

Remigijaus honorarai už vieną darbą jau seniai siekia tūkstančius eurų. Jokios įkainių lentelės jis neturi, sako, tai būtų nesąmonė. Nes kiekvienas darbas unikalus ir jo kaina gali labai skirtis nuo ankstesnių.

Piešdamas ant žmogaus kūno šis menininkas niekada nesikartoja, visi jo piešiniai unikalūs. Dar vienas Remigijaus išskirtinumas yra tai, kad jis nebesiima mažų darbų, dažniausiai tai būna tatuiruotės per ranką, vadinamos rankovėmis, arba visą nugarą.

LRT nuotr.

FacebookTweetPin
Dalintis. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Reddit WhatsApp Telegram El. paštas
Ankstesnis straipsnisTrys Karaliai sveikins Kauną
Kitas straipsnis Šilko tapyba – tai menas, poilsis ir meditacija

Susiję straipsniai

Bostono mokyklos šokėjų vadovė: „Klasėje laviname protą, o šokių salėje – širdį”

17 balandžio, 2026

Šokio suburti: lituanistinių mokyklų grupės ruošiasi šventei Čikagoje

17 balandžio, 2026

Vilniaus „Huracán Coffee“ – geriausi kavos skrudintojai pasaulyje

16 balandžio, 2026
Palikite komentarą Cancel Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

El. paštas

inekta@gmail.com

Pastaba
Mūsų Turinyje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių turinį, trečiųjų šalių šaltinius, ar reklamos užsakovų turinį, už kurį mes neprisiimsime jokios atsakomybės. Nuoroda iš mūsų Turinio ar su Turiniu susijusių kitų Paslaugų į Trečiųjų šalių susietą turinį nereiškia, kad mes pritariame tokiam turiniui. Trečiųjų šalių tinklapiuose gali būti informacijos, su kuria mes nesutinkame, taip pat žalingos informacijos. Mes neteikiame jokių garantijų ar pareiškimų dėl Trečiųjų šalių susieto turinio. Už visą informaciją, kurią galite pasiekti per nuorodas į kitus tinklapius, atsako tik tie, kas pateikė tą turinį, ir jūs naršote ar naudojatės tokiu turiniu išimtinai savo rizika.
Nuorodos

lietuve.lt

 

© 2026 Žurnalas Lietuvė.
  • Apie mus
  • Reklama
  • Kontaktai

Įveskite aukščiau ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte. Norėdami atšaukti, paspauskite Esc.