Pradinis / Grožis ir mada / Aksesuarų salono atidaryme – skaros rišimo pamokos

Aksesuarų salono atidaryme – skaros rišimo pamokos

Būrys žinomų kauniečių pirmieji Lietuvoje dalyvavo netradicinėje pamokoje: paslapčių,  kaip kaskart vis kitaip, išskirtinai ir įdomiai užsirišti skarą, jiems atskleidė naujo Senamiestyje įsikūrusio aksesuarų salono „In Boutique“ savininkė Jurga Viliušienė.

Salono įkūrėja tvirtino, kad galima suskaičiuoti dešimtis vienos ir tos pačios skaros rišimo būdų. „Kitaip užsirišę skarą galite ne tik pakeisti savo įvaizdį, bet ir sukurti įspūdį, jog aksesuarų jūsų spintoje tikrai gausu“, – su šypsena sakė J. Viliušienė.

Kaip būtų galima papuošti kaklą, ji aiškinosi maždaug pusmetį. „In Boutique“ savininkė studijavo specialią literatūrą, rinko informaciją internete ir stebėjo praeivius tiesiog gatvėje.

Pasak J. Viliušienės, skaros šiuo metu yra labai madingos: jas dėvėti – tai tarsi deklaruoti, kad svarbu ne tik šiluma, bet ir mada.

„Šalikai niekuomet nebūna dekoruoti rankomis. O skaras kuria dizaineriai, jų sumanymus įgyvendina daugiametę patirtį turintys meistrai“, –  pasakojo pašnekovė.

Šį sezoną itin populiarios prancūziškos vilnos, šilko, kašmyro skaros. Kai kurios jų – margintos teptuku, dažytos ne mechaniškais būdais.

Vienu iš J. Viliušienės modelių buvo aksesuarų kūrėja Inga Petrikaitė. Ji tvirtino kol kas savo darbų kolekcijoje neturinti skarų, bet sentimentų šiam kaklo šildymo ir puošimo funkcijas atliekančiam daiktui turinti. „Neprisimenu, kada pradėjau kurti aksesuarus, bet tikrai žinau, kad tarp užmestų, nebenaudojamų mamos daiktų radusi raudoną skarelę su baltais žirneliais supratau, jog tokias puošmenas itin mėgstu“, – sakė I. Petrikaitė.

Iš viso J. Viliušienė „In Boutique“ atidarymo proga surengtoje netradicinėje skarų rišimo pamokoje pademonstravo dešimt būdų, kaip pasipuošti.

„Aksesuarų pritaikymo pamokas rengsime ir ateityje. Juk daugelį jų galima panaudoti itin kūrybingai ir, kartais gali atrodyti, ne pagal tikrąją paskirtį“, – su šypsena sakė J. Viliušienė.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top