Pradinis / Renginiai, pramogos / Aktorė Hana Šumilaitė: „Deginimasis saulėje man yra sunkus darbas“

Aktorė Hana Šumilaitė: „Deginimasis saulėje man yra sunkus darbas“

Aktorei ir režisierei Hanai Šumilaitei baisiausios dvi situacijos: laukimas, kol baigs džiūti lakuoti nagai, ir deginimasis saulėje. Pastarąją dažnai moteriai malonumą suteikiančią pramogą aktorė sulygina su vaiko patupdymu į kampą. „Saulė yra reikalinga mano odai, todėl reguliariai pasimaudyti saulės voniose tenka dėl sveikatos, tačiau nekantriai laukiu, kada prabėgs pirmasis pusvalandis ar valanda, man tai – sunkus darbas“, – kalbėjo prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ humoristiniame klipe nusifilmavusi H. Šumilaitė.

„Anksčiau pasilepinti vasara prie jūros vykdavau į Kaukazą arba Krymą. Ten saulė kaitresnė, todėl ir gulėti nereikėdavo ilgai. Dabar dažniausiai vykstu į Palangą, čia visada renkuosi moterų paplūdimį. Jame niekas nekreipia dėmesio, kaip atrodai, todėl moterims tai tarsi karalystė“, – šypsojosi H. Šumilaitė.

Pasak jos, moterų paplūdimyje neretai pasitaiko juokingų situacijų, pvz., kai pusplikė eini paprašyti netoliese gulinčios kaimynės, kad pasaugotų tavo daiktus, ar išgirsti klykiančias ant vyrų moteris. Jos atsigula 0,5 metro atstumu nuo ženklo, kuris perspėja, kad prasideda moterų paplūdimys, ir pyksta, kai šios ribos nepastebėję vyrai, dažniausiai užsieniečiai, peržengia jų teritoriją. „Tokiomis situacijomis man būna labai juokinga“, – pridūrė Hana.

Neseniai 59 gimtadienį atšventusi aktorė prisipažino niekada nenaudojanti kremo nuo saulės. „Nesitepu jokiais nuo saulės spindulių apsaugančiais kremais. Deginimasis man ir taip yra sudėtingas procesas, noriu greičiau įdegti, o išsitepus kremu reikėtų išgulėti dar ilgiau“, – kalbėjo H. Šumilaitė. Ji pasakojo, jog per atostogas nemėgsta pasyviai ilsėtis, todėl dažniausiai laksto po muziejus, istorines vietas ir mėgaujasi gaiviu pajūrio oru.

Nuo šiandien aktorę bus galima išvysti humoristiniame vaizdo klipe. Vasaros pradžioje Hana nusifilmavo prekybos ir laisvalaikio centro vasaros išpardavimo kampanijos reklamoje. Joje aktorė vaidino Palangos paplūdimio pardavėją, vietoj tikros išpardavimo nuolaidos poilsiautojams siūlančią pigiau įsigyti smėlio. „Ši reklama turi lašelį beprotybės, todėl ji sudomina žiūrovą, o prisiminus, kaip linksmai vyko filmavimas, net dabar lūpų kampučiai kyla į viršų“, – prisiminimais dalijosi H. Šumilaitė.

Režisierė teigia dar nesiruošianti kitąmet artėjančiam jubiliejui. „Grandiozinio gimtadienio nenoriu, tačiau puoselėju svajonę suburti visus draugus ir kolegas į būrį, norėtųsi bent trumpam susitikti su lietuviško humoro televizijos laidos „Bentski šou“, kuri buvo itin populiari prieš beveik dvidešimt metų, serialo „Kaimynai“ ir kitų projektų komandomis“, – sakė Hana. Ji dabar dirba mėgėjų teatre Kauno rajone ir vadovauja suaugusiųjų bei vaikų teatrams.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top