Pradinis / Žmonės / Aktorė Inga Norkutė: „Visos mes, moterys, gudrios“

Aktorė Inga Norkutė: „Visos mes, moterys, gudrios“

Aktorė Inga Norkutė-Žvinienė, su vyru vos prieš keletą dienų grįžusi iš saulėtų atostogų Italijoje, jau pluša filmavimo aikštelėje naujame LNK seriale „Gyvenimo receptai“. Čia Ingai patikėtas svarbus vaidmuo: ji – vis tinkamo vyro nerandanti moteris, kuri griebiasi įmantriausių triukų, kad tik atkreiptų į save dėmesį. O šalia savų problemų – dar ir sudėtingas geriausios draugės gyvenimas: ją sutuoktinis paliko jų šešioliktųjų santuokos metinių vakarą.

„Oi, žinot, mes, moterys, esam ir vienodos, ir skirtingos, bet visos – gudrios. Ir visa tai priklauso tik nuo to, kokius vyrus gyvenime sutinkame. Mano Andžela (I. Norkutės personažas – aut. past.) – tokia charakteringa moteris! Kaip tik filmavome sceną, kurioje ji vaidina, kad groja violončele, kad padarytų įspūdį. O kas juokingiausia, aš nemoku groti jokiu muzikos instrumentu! Bet argi ne taip ir būna gyvenime? Visos mes tuos vyrus apgaudinėjame. Nori patraukti vyro dėmesį skania vakariene, o gaminti nė velnio nemoki. Tai pasiieškai recepto per „Google“, puikiausiai pagamini ir atrodo, kad esi nepriekaištinga šeimininkė“, – apie gudrybes atviravo aktorė.

Laimingai už vyro Aurimo ištekėjusi aktorė pripažino, kad iki santuokos ir pati imdavosi ne vieno triuko patikusiam vyrui sudominti. „O ko gi mes visos norime… Meilės, dėmesio ir būti laimingos“, – šypteli ji.

Seriale su Donata Rinkevičiene geriausias drauges vaidinanti I. Norkutė iki šiol su ja nėra dirbusi. Tačiau sako, kad tai padėties neapsunkina. „Filmavimo aikštelėje mes kalbėjome, kad viena kitos darbus žinome iš televizijos, spaudos. Bet argi tai blogai? Juk kiekvieną vaidmenį pradedi kurti nuo nulio… Nebūna blankių vaidmenų, būna tik blankūs aktoriai (juokiasi – aut. past.). Skaitydama scenarijų supratau, kad sunkiausia yra ne naujas vaidmuo, o tai, kaip pamiršti ir atsikratyti senojo vaidmens šešėlių. Anksčiau visi turėjo susikūrę stereotipą, kad jei mano personažas yra „mužikė“ moteris, tai, žiūrėk, tokia aš ir gyvenime! Įdomu, ką kalbės apie mano dabartinį vaidmenį“, – geros nuotaikos nestokojo aktorė.

Serialas „Gyvenimo receptai“ yra itin populiarus Lenkijoje, o jau naujajame LNK sezone jį išvys ir Lietuvos žiūrovai.

LNK ir TV3 nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top