Pradinis / Kinas, muzika, TV / Aktorius Dalius Mertinas prabilo apie nuoskaudas

Aktorius Dalius Mertinas prabilo apie nuoskaudas

Daugiau nei dešimtmetį su vėžiu kovojęs aktorius Dalius Mertinas tuos metus prisimena su nuoskauda, nes ištisus mėnesius negaudavo jokio darbo pasiūlymo ar naujo vaidmens: „Lyg ir reikalingas būtum, bet va sergi vėžiu.“ Panašius žodžius jam sakydavo serialų ir televizijos laidų kūrėjai, jie baidėsi samdyti sunkia liga – kraujo vėžiu – sergantį aktorių. Kaip išgyveno atstūmimą ir sunkią kovą su liga, Dalius Mertinas pasakojo „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“.

Dabar, atsitraukus grėsmingai ligai, Dalius neoficialiai dirba sergančiųjų onkologinėmis ligomis konsultantu. Ne tik stengiasi paguosti ir padrąsinti ligos ištiktus žmones, bet ir padeda su ja susitaikyti artimiesiems. „Manau, liga pakeitė Daliaus požiūrį į gyvenimą, dabar jis labiau mėgaujasi, džiaugiasi ir vertina“, – apie vyrą sakė Laima Mertinienė.

Mertinų namuose pastaruoju metu tvyro tyla ir ramybė, tačiau ne dėl to, kad šeima atsipūtė po ilgos kovos su vėžiu, o kad jauniausia duktė Laima Barbora ištekėjo ir tėvų namus paliko. „Dukros nebuvimas, ta tyla… Kartais namai be jos atrodo labai tušti, man tarsi šalta be jos namie“, – su nostalgija kalbėjo aktorius.

Vis dėlto namus palikę vaikai suteikė Daliui progą atgaivinti romantiką. „Aš esu romantiškas vyras, mėgstu žmonai pagaminti vakarienę“, – prisipažino. Žmona Laima antrino, kad vyras kur kas dėmesingesnis nei jaunystėje, kai jų meilė tik mezgėsi: „Kokia po šitiek metų gali būti romantika? Nors, geriau pagalvojus, jis dabar gerokai romantiškesnis. Mane žavi, kad Dalius visada sugeba prajuokinti. Tas humoro jausmas ir romantika atsirado su amžiumi.“

Šiltas ir jaukus pokalbis su Daliumi Mertinu apie tėvystę, kovą su sunkia liga ir bene garsiausio Lietuvoje uošvio įtaką šeimos santykiams – laidoje „Kitoks pokalbis“.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top