Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Alytaus moksleiviai mokosi būti verslininkais

Alytaus moksleiviai mokosi būti verslininkais

Penktadienį Alytuje vyko mokomųjų mokinių bendrovių (MMB) konkursas-mugė. Jaunieji verslininkai pristatė platų verslo idėjų spektrą – nuo natūralių arbatžolių, vonios reikmenų iki mobiliųjų programėlių, renginių organizavimo paslaugų.

Mugės atidarymo metu Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius pasidžiaugė gausiu būriu iniciatyvių, verslių jaunuolių ir padrąsino juos toliau siekti savo idėjų įgyvendinimo. „Smagu matyti tiek daug būsimų verslininkų, šios srities lyderių. Tai vieni pirmųjų jūsų iššūkių verslo kūrimo kelyje. Tikiu, kad įgysite naudingos patirties ir visos verslo idėjos bus įgyvendintos. Linkiu didžiausios sėkmės“, – sveikindamas mokomųjų bendrovių atstovus kalbėjo meras.

Mokomosios mokinių bendrovės – tai „Junior Achievement Lietuva“ organizuojamas projektas. Pasak Lietuvos „Junior Achievement“ Dzūkijos regiono vadovo Donato Vasiliausko, tai – išskirtinis projektas, leidžiantis mokiniams praktiškai išbandyti save kuriant savo verslą.  D. Vasiliauskas pasidžiaugė, kad tradicine tampanti MMB mugė šiais metais sukvietė jaunuosius verslininkus ne tik iš Alytaus, bet ir iš kitų Dzūkijos miestų. Mugėje dalyvavo dvidešimt mokomųjų bendrovių iš Alytaus Putinų gimnazijos, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos, Alytaus Piliakalnio progimnazijos, Daugų Vlado Mirono gimnazijos, Druskininkų „Ryto“ gimnazijos ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos.

Mugėje alytiškiai turėjo galimybę įsigyti bendrovių gaminamos produkcijos, o mokomųjų bendrovių vertinimo komisija vertino jaunųjų verslininkų gaminių ar paslaugų idėjas, veiksmingą darbą ir vadybos strategiją. Alytaus miesto savivaldybės įsteigtos inovatyviausios bendrovės nominaciją pelniusiai bendrovei įteiktas planšetinis kompiuteris. Mugės dalyviai taip pat buvo apdovanoti už gražiausią stendą, draugiškiausią aplinkai bendrovę, už geriausią produkto dizaino sprendimą, perspektyviausią bendrovę, socialiai atsakingą bendrovę, didžiausią eksporto perspektyvą, komandiškiausią bendrovę, taip pat išrinktos 3 geriausios bendrovės.

www.alytus.lt

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top