Pradinis / Kinas, muzika, TV / Arūnas Valinskas žiniomis ir patirtimi dalysis su jaunąja karta

Arūnas Valinskas žiniomis ir patirtimi dalysis su jaunąja karta

Nuo šių metų rugsėjo Socialinių mokslų kolegijos (SMK) Kūrybos ir pramogų industrijų studijų programoje bus formuojamas TV laidų vedėjų pogrupis, kurį kuruos televizijos laidų ir renginių vedėjas, prodiuseris Arūnas Valinskas.

A.Valinsko patirtis pramogų pasaulio versle – neįkainojama, todėl Kūrybos ir pramogų industrijų studijų programos studentams mokytis ir patirties semtis iš tikro savo srities profesionalo bus didžiulė dovana.

Pramogų versle ilgametę darbo patirtį turintis ir žiniasklaidos šou verslo rykliu vadinamas A. Valinskas SMK planuoja parengti profesionalių TV vedėjų kursą.  Idėja dalytis savo patirtimi bei sukauptomis žiniomis su studentais A. Valinskui kilo po SMK ir iniciatyvos „Kūrėjų karta“ organizuoto pozityvios energijos festivalio „Vibelift“ – žinomą pramogų verslo atstovą įkvėpė ir motyvavo „Siemens“ arenoje susirinkusių jaunuolių akys – degančios smalsumu, energija ir noru mokytis bei tobulėti.

Pasiteiravus, kodėl ryžosi tokiam karjeros posūkiui, A. Valinskas net nedvejodamas atsakė, kad viskas tik dėl televizijos žiūrovų. „Po daugiau nei trijų dešimčių darbo patirties televizijoje supratau, kad atėjo laikas perduoti savo žinias ir sukauptą patirtį jaunajai kartai. Norėtųsi, kad daugiau televizijos laidų vedėjais nedirbtų tie, kurie kažkada norėjo būti teisininkais, architektais ar dizaineriais. Televizijos laidų vedėjas – labai sunki, rimta ir atsakinga profesija. Be to, televizija visada buvo mano pirmoji meilė. Todėl norisi, kad turėtų tėvo vertus vaikus“, – kaip visada humoro ir geros nuotaikos nestokojo A. Valinskas.

„Kviesdami dėstyti savo srities profesionalus, kurie turi ne tik teorinių žinių, bet ir didžiulę patirtį, siekiame sudaryti galimybę studentams mokytis iš geriausių, perimti jų patirtį, megzti ryšius ir ieškoti įvairių tobulėjimo galimybių“, – sakė SMK direktorė Gabija Skučaitė.

SMK nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top