Pradinis / Renginiai, pramogos / Asociacija „Eigulių aukuras“ surengė nuotaikingą Kalėdų eglutės įžiebimo šventę

Asociacija „Eigulių aukuras“ surengė nuotaikingą Kalėdų eglutės įžiebimo šventę

Šv. Kalėdos nenumaldomai artėja. Tik ar tai jaučiame? Ar jų laukiame? Ar nepaskendome darbuose ir dovanų paieškų rūpesčiuose ir randame laiko sau, savo šeimai, namams, bendruomenei, kurioje gyvename? Šį penktadienį, gruodžio 11 dieną, kauniečiai turėjo puikią progą visus rūpesčius palikti nuošalyje ir pasidžiaugti jaukia draugija, užsikrėsti šventine nuotaika – asociacija „Eigulių aukuras“ sukvietė Eigulių mikrorajono gyventojus į Kalėdų eglutės įžiebimo šventę.

Asociacijos „Eigulių aukuras“ pirmininkas Ramūnas Parachomikas džiaugėsi matydamas Eigulių mikrorajono gyventojus, gausiai susirinkusius į jau tradicija tampančią, asociacijos organizuojamą Eglutės įžiebimo šventę. Jis sveikino visus artėjančių švenčių proga, linkėjo bendruomeniškumo, kuris reiškia bendravimą ir bendradarbiavimą. „Kiekvienas esame visuomenės dalis ir kiekvienas esame už ją atsakingas. Mūsų bendruomenės veikla pagrįsta bendra pramoga, linkiu, jog tai peraugtų į gražius bendrus darbus“, – sakė asociacijos „Eigulių aukuras“ pirmininkas.

Lietuvos Respublikos Seimo narė ir bendruomenės narė Orinta Leiputė sveikindama artėjančių švenčių proga linkėjo gražios kaimynystės, kiekvienam siekti tarpusavio supratimo, susikalbėjimo, draugiškų ir malonių santykių, džiaugsmą ir pilnatvę teikiančio bendravimo.

Netrukus visiems kartu suskaičiavus iki dešimties buvo įžiebta bendruomenės žaliaskarė. Ji ne tik visus užkrėtė šventine nuotaika, bet ir priviliojo Kalėdų Kauką. Šventei įsibėgėjus bendruomenę aplankė ir pats Kalėdų Senelis. Juo džiaugėsi ne tik mažieji, bet ir juos į šventę atvedę suaugę bendruomenės nariai. Šildė ne tik karšta arbata, bet ir gera nuotaika, šokiai, nuotaikingos Kalėdų Senelio dainos ir žaidimai. Susirinkusieji buvo vaišinami saldumynais, jiems išdalyta daugybė rankdarbių žurnalų. Bendruomenės nariai taip pat galėjo į namus parsinešti eglutės šakų ir pasipuošti jas šventėms.

Šventės metu veikė Kalėdinis paštas. Bendruomenės nariai parašytus laiškus sumetė į laiškams skirtą dėžę. Visi laiškai atiduoti Kalėdų Seneliui, kuris gali įgyvendinti visas svajones. Džiugu, kad ne tik vaikai, bet ir suaugusieji rašo laiškus Kalėdų Seneliui ir vis dar moka svajoti! Kaip žinoma, svajonės tikrai pildosi, reikia tik labai norėti ir to siekti!

Papuoštai žaliaskarei spindint, šypsenų jūroje aidėjo šventinis fejerverkas. Asociacijos pirmininkas dėkojo kiekvienam, atėjusiam į šią šventę. Taip pat tiems, kurie padėjo ją surengti: Kauno miesto savivaldybei; Karmėlavos miškų urėdijai už nuostabią eglutę, kurią atvežė „A&G taksi“; UAB „Norfos mažmena“, kuri padėjo suruošti vaišes. Padėkota šventes ir veiklą aprašančiam patriotiniam portalui „Lietuvė“ (www.lietuve.lt), žurnalui „Mezginių pasaulis“ už daugybę mezginių žurnalų, draugams, kurie visada nuoširdžiai ištiesia pagalbos ranką: Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklai ir jos direktorei Rasai Šerpytienei, Pilėnų pagrindinei mokyklai ir jos direktoriaus pavaduotojai Birutei Koreivienei. Už puikų šventinį fejerverką dėkota UAB „Polonezas“.

Organizatorių informacija ir nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top