Pradinis / Kinas, muzika, TV / Atlikėja Lijana Stakauskaitė pristato dainą „Mano Lietuva“

Atlikėja Lijana Stakauskaitė pristato dainą „Mano Lietuva“

Kiekvienam iš mūsų vasario 16 diena turi vienokią ar kitokią prasmę. Daugelis šią dieną džiaugiasi laisvos šalies privilegijomis, prisimena ir dėkoja taip sunkiai ją kūrusiems bei gynusiems, kiti savo meilę šaliai išreiškia kūryba. Taip savo mintis bei emocijas išsakė ir profesionali atlikėja bei muzikantė Lijana Stakauskaitė, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga išleidusi unikalią savo kūrybos dainą „Mano Lietuva“.

Paklausta, kas šįsyk ją įkvėpė, atlikėja pasakojo, jog idėja gimė tyloje ir tokią akimirką, kai norisi pabėgti iš darbų, nuolatinio lėkimo ir chaoso, kurio tikrai netrūksta mūsų visų gyvenimuose.

„Vieną vakarą, važiuodama namo, dairiausi aplink, ir visas tas raminantis vaizdas už automobilio lango išjudino mane. Palengva gimė melodija, o paskui – ir žodžiai“, – apie kūrybinio sprendimo pradžią pasakoja L. Stakauskaitė.

Lijanai norėjosi, jog klausydami šios dainos žmonės sustotų, nurimtų, susimąstytų apie visus nuostabius dalykus, kuriuos mes turime gyvendami savo šalyje.

„Taip dažnai įsisukame į užburtą veiklos ratą, jog pamirštame, kaip gera mėgautis tokiais paprastais dalykais kaip miško ar jūros ošimas. Kartais pamirštame, kas ir kur esame, o ši daina, tikiuosi, paskatins bent trumpam sustoti ir įkvėpti tos ramybės, kuria alsuoja mūsų žemė – Lietuva“, – tikisi pašnekovė.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top