Pradinis / Kinas, muzika, TV / Atlikėjas Radži – apie projekto „Didysis šou burbulas“ užkulisius

Atlikėjas Radži – apie projekto „Didysis šou burbulas“ užkulisius

Pandemijai sustabdžius šou verslo pasaulį, daugelis atlikėjų liko be darbo ir buvo priversti sukti galvas, kaip išgyventi šį nelengvą etapą. Karantino suvaržymai skaudžiai smogė ir atlikėjui Radži Aleksandrovičiui, kuris, ilgą laiką negalėdamas dainuoti, ėmė jausti depresijos simptomus. Tikru gelbėjimosi ratu jam tapo TV3 projektas „Didysis šou burbulas“, kurį atlikėjas laimėjo. Šio sekmadienio laidoje „Pasaulis pagal moteris“ Radži atvirai papasakos apie šio žiūrimiausio visų laikų televizijos projekto užkulisius ir tai, kaip pasikeitė jo gyvenimas po projekto.

Aštuonis mėnesius trukęs sėdėjimas namuose ekspresyvųjį Radži išvargino, tad skambutis iš TV3 ir kvietimas į projektą „Didysis šou burbulas“ tapo jam tikru išsigelbėjimu nuo vienatvės ir nuobodulio.

Svarbiausia – žiūrovų meilė

Atlikėjas neslepia, jog iš pradžių jam kėlė nerimą tai, kad jaunimas gali nesuprasti jo muzikos, tačiau savimi tikėjo šimtu procentų. Laimėti jis nesitikėjo, tačiau žinojo, kad negali sau leisti pralaimėti.

Svarbiausia atlikėjui buvo laimėti žmonių simpatijas ir daryti tai, ką moka geriausiai. Radži atvirauja, kad įvairiuose projektuose, kuriuose dalyvavo, komisijų būdavo „nutarkuotas į antrą ar trečią vietą“, o sėkmę jam atnešdavo būtent žiūrovai.

„Aš džiaugiuosi, kad laimėjau žmonių dėmesį. Įsivaizduokite, dešimt savaičių būti lyderio pozicijoje. Mane myli paprasti žmonės, nes dainuoju paprastą, suprantamą muziką ir jiems tai priimtina. Gal dar mėgsta dėl tos mano charizmos, nežinau, bet aš neturiu ypatingų gabumų ar balso kažkokio. Aš ir nesistengiu jo rodyti, dainuoju taip, kaip dainuoju. Einu tokiu keliu, kurį tikrai suprantu, darau tau, ką tikrai žinau, kad moku“, – atvirauja Radži.

Eksperimentų scenoje nereikia, labiausiai jis nori, kad žmonės mylėtų jį tokį, koks jis yra. Atrodo, kad taip ir yra – gerbėjams patinka ne tik Radži atliekamos dainos, bet ir jis pats: paprastas, atviras ir tiesmukas,  nestokojantis žavesio ir charizmos.

Per dešimt savaičių projekte, kurį naujos kartos platformoje „Go3“ žiūrovai galėjo stebėti 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę, įvyko begalė linksmų dalykų.  Apie dalį jų iš laimėtojo lūpų išgirs ir „Laidos pasaulis pagal moteris“ žiūrovai: kaip gimė daina apie purptelėjimus, koks romas turi alergiją arkliams ir kitas smagias istorijas.

Apie kritiką

Radži viso projekto metu išliko savimi, nieko neslėpė, buvo atviras ir paprastas. Visą kritiką jam telefonu išsakydavo globėja Vida.

„Sakė, kad labai daug valgau, rodo, kad valgau, valgau arba guliu ir nosį krapštau. Taip nebuvo. Taip, aš pagulėdavau, nes man reikėdavo poilsio, atsigaudavau. Bet ir eidavau repetuoti“,  – pasakoja Radži.

Paklaustas, kaip reaguoja į komentarus, atlikėjas neslepia, kad anksčiau juos skaitydavo, tačiau laiku suprato, kad visokių komentarų yra ir bus.

„Dabar, jei matau, iškart dedu bloką ir net nesiaiškinu, man nereikia blogų emocijų, reikia tik gerų. Užtenka tų blogų emocijų, suprantu, kad kiekvienam neįtiksi, bet aš ir nenoriu kiekvienam įtikti ir patikti. Jei tau nepatinku, tai tu man irgi nepatinki, tai negi mes aiškinsimės tris valandas, kaip mes vienas kitam nepatinkame? Kam? Blokas ir eini namo. Viskas“, – teigia Radži.

Gyvenimas po šou

Po šio šou Radži gyvenimas pasikeitė – tarp jo gerbėjų atsirado daugybė jaunų žmonių, o ir pats jis, projekte susipažinęs su jaunosios kartos atlikėjais, ne tik įgijo naujų draugų, bet ir ėmė klausytis kitokios muzikos.

Svarbiausias yra ne tik gautas laimėjimas, bet ir tai, kad Radži sutiko žmones, su kuriais nori bendrauti ir po projekto. Labiausiai jis prisimena savo kambariokus – legendinės grupės „Rondo“ lyderį Farą ir aktorių Marių Jampolskį. Su Mariumi Radži jau įrašė dainą, o vasarą visi „Didžiojo šou burbulo“ dalyviai kartu važinės koncertuoti po Lietuvą.

Šių gyvų susitikimų su gerbėjais Radži nekantriai laukia, jam tai reiškia labai daug.

„Tos dešimt savaičių įrodė, kad žmonės nori mane matyti, nes kartais aš save pakritikuoju. Bet tik aš pats ir mano artimieji bei tam tikri žmonės, kuriuos gerbiu, gali mane kritikuoti, kiti – ne. Tokių aš nevertinu, nereikia man tokios kritikos. Aš vertinu tuos žmones, kurie vertina mane. Žmonės mane įvertino ir pajautė, kad viskas eina paprastai, bet ne prastai. Žmonių meilė artistui yra pati svarbiausia, visa kita šiandien yra, rytoj nėra“, – teigia Radži.

Norintys išgirsti daugiau Radži atsiliepimų apie projektą, pamatyti pikantiškų projekto akimirkų kviečiami žiūrėti laidą „Pasaulis pagal moteris“ TV3 kanalu šį sekmadienį 10 val.

Puokštė Tėvo dienos proga

Laidos vedėja, floristikos dizainerė K. Rimienė rubrikoje „Floristinis desertas“ atskleis paprastą paslaptį, kaip sukurti įspūdingą puokštę, kuriai reikia mažiau gėlių. Tam, pasirodo, reikalingi puokščių karkasai, kurių įvairove žiūrovus kaskart nustebina floristikos dizainerė.

Šįsyk ji sukurs nuostabią anturių puokštę, kurios pagrindu taps karkasas iš kartono, dekoratyvaus popieriaus, floristinės vielutės ir siūlų. Šį karkasą papuoš rausvi anturiai, hiperikų uogytės, grimbelo žaluma, vėdrynai, astilbės ir rožės. Šių rožių žiedus floristikos dizainerė išlankstys – tai itin populiari tendencija, ypač nuotakų puokštėse, leidžianti sukurti įspūdingesnių, didesnių žiedų įspūdį.

Tokia puokštė nudžiugintų kiekvieną tėtį, juk gėlės, kad ir kokių spalvų būtų, yra dėmesio ir meilės išraiška.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top