Pradinis / Žmonės / Atrankoje dėl pagrindinio vaidmens naujame seriale patyrusias aktores nurungė studentė Justina Nemanytė

Atrankoje dėl pagrindinio vaidmens naujame seriale patyrusias aktores nurungė studentė Justina Nemanytė

Tai galėtų būti Holivudo filmo siužetas: jauna, mažai kam žinoma aktorė didžiulėje atrankoje nurungia šalyje populiarias aktores ir gauna pagrindinį vaidmenį naujame seriale. Skamba neįtikėtinai? Būtent taip nutiko 22 metų Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentei Justinai Nemanytei.

Jaunajai aktorei naujame LRT seriale „Meilė kaip mėnulis“ teko pagrindinis vaidmuo – J. Nemanytė įkūnys romantišką, trapią, jaunutę šokėją iš provincijos, atvykusią ieškoti laimės į sostinę.

Būsima vaidybos studijų ketvirtakursė dalyvavo konkurencingoje atrankoje, kurioje jėgas išbandė garsiausios šalies aktorės, tačiau būtent Justiną pasirinko serialo režisierius Kęstutis Jakštas.

„Po atrankos nelabai tikėjausi, kad man apskritai paskambins. O kai sulaukiau skambučio ir pasiūlymo kurti pagrindinį vaidmenį, labai nustebau, net kelis kartus pasiteiravau, ar nesuklydo, ar man skambina. Žinoma, labai apsidžiaugiau“, – šypsosi jaunoji aktorė.

Seriale debiutuojančią aktorę žiūrovai išvys nuoširdžios, dvasingos ir ryžtingos merginos – šokėjos Austėjos – amplua. Šokis jai – gyvenimo būdas ir aistra, o netikėtai sulauktas pasiūlymas dalyvauti televizijos šokių projekte apvers jos gyvenimą aukštyn kojomis.

„Mano įkūnijama Austėja – kukli, smalsi, mylinti visa širdimi, siekianti pačių geriausių rezultatų. Jos savybės labai artimos mano pačios būdo savybėms. Galbūt ir tai turėjo įtakos režisieriui renkantis pagrindinio vaidmens atlikėją“, – svarsto J. Nemanytė.

Serialo „Meilė kaip mėnulis“ filmavimo aikštelėje aktorė dirba su šalies profesionalais: režisieriumi Kęstučiu Jakštu, garsiais teatro ir televizijos aktoriais Aleksu Kazanavičiumi, Juste Zinkevičiūte, Daliumi Mertinu ir kitais. Su režisieriumi ir aktoriumi Mykolu Vildžiūnu jai tenka filmuotis itin daug – Mykolas įkūnija Justinos kuriamos Austėjos gyvenimo meilę.

Kaip jaunoji aktorė jaučiasi tarp profesionalų? Ar patirties stoka nepakiša kojos? „Dirbti kartu su žmonėmis, kuriais žaviesi nuo mažų dienų, yra didžiulė dovana. Bet kartu ir didžiulė atsakomybė. Tačiau aš dėl to džiaugiuosi: atsakomybė skatina tobulėti, žengti pirmyn ir bandyti prilygti savo autoritetams“, – dėsto J. Nemanytė.

J. Nemanytės kelias televizijoje dar tik prasidėjo. Anksčiau jai yra tekę kurti epizodinius vaidmenis serialuose „Moterų laimė“, „K-11: komisarai tiria“ ir kituose. Pagrindinis vaidmuo – pirmas aktorės karjeroje.

„Be galo stengiuosi ir jaučiu didelę atsakomybę. Darau viską, ką galiu, kad nenuvilčiau režisieriaus, kolegų, televizijos žiūrovų ir, žinoma, savęs“, – pasakoja kelią į aukštumas pradėjusi jaunosios kartos aktorė.

Šiuolaikiškas, intriguojantis ir nenuspėjamas serialas „Meilė kaip mėnulis“ – jau nuo šio rugsėjo per LRT televiziją.

Parengė Virginija Bunevičiūtė
LRT nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top