Pradinis / Kinas, muzika, TV / Atskleista dar viena „Muzikinės kaukės“ dalyvė

Atskleista dar viena „Muzikinės kaukės“ dalyvė

Atskleista dar viena spalio 1 dieną prasidėsiančio BTV šou „Muzikinė kaukė“ dalyvė. Grupės „Pop ladies“ narę, dainininkę Anželą Adamovič kiekvieną savaitę matysime įkūnijant vis kitą žymiausią Lietuvos ir pasaulio atlikėją.

1Dar visai neseniai žiniasklaidą pasiekė džiugi žinia – Anžela susižadėjo su dainininku Žygimantu Geču. „Kartu gyvename jau metus ir buitis mūsų santykių neužgožia. Jos nereikia kažkaip stabdyti. Buitis pati savaime neužgoš santykių, jei iš tikrųjų myli vienas kitą“, –  laimingos meilės receptu dalijosi dainininkė.

Burtai lėmė, kad pirmoje „Muzikinės kaukės“ laidoje A. Adamovič įkūnys atlikėją Pink. „Dainuoti ir šokti nebuvo taip sunku, kaip perteikti vyriškąją dainininkės Pink pusę. Be to, esu smulkaus sudėjimo ir mažiau treniruoto kūno“, – apie įspūdžius po pirmo pasirodymo sakė grupės „Pop ladies“ narė.

Merginai pirmo pasirodymo metu padėjo ne kas kitas, o jos sužadėtinis Ž. Gečas. Tiesa, vaikinas nedainavo – Anželos mylimasis debiutavo kaip šokėjas: „Jo buvimas scenoje man labai padėjo. Nors jis nėra profesionalus šokėjas, tačiau puikiai susitvarkė su šia užduotimi.“ Dainininkė pasakojo, kad Žygimantui buvimas ant scenos labai patiko, nors jausmas žmonių miniai šokti, o ne dainuoti keistas.

Nors A. Adamovič ir Ž. Gečo vestuvės jau visai ne už kalnų – mergina atskleidė, kad susituoks kitų metų vasarą, – pati dainininkė tikina, jog dalyvavimas projekte „Muzikinė kaukė“ neatitolins numatytos datos. Anžela mano, jog sugebės suderinti visas veiklas, nors jų ji turi tikrai nemažai: veiklią merginą ant scenos galima pamatyti ir grupėje „Pop ladies“, ir solistės amplua, ir duete su Žygimantu. Dabar dainininkė priėmė iššūkį kiekvieną savaitę įkūnyti vis kitą Lietuvos ir pasaulio  atlikėją.

Žiūrimiausias BTV šou „Muzikinė kaukė“ grįžta su dešimt naujų dalyvių. Dėl laimėtojo vardo susikaus dainininkė Anžela Adamovič, profesionalus aktorius Valentinas Krulikovskis, itin dažnai komisijos kėdėje matoma atlikėja Rūta Ščiogolevaitė, šokėjas ir renginių vedėjas Tadas Rimgaila ir dar šešios Lietuvos garsenybės. Visas dalyvių sąrašas bus atskleistas jau labai greitai.

LNK nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top