Pradinis / Kinas, muzika, TV / Merūnas Vitulskis – apie savo kelią į sėkmę

Merūnas Vitulskis – apie savo kelią į sėkmę

Penktadienio vakarą laidoje „KK2 penktadienis“ operos solistas Merūnas Vitulskis pasakojo apie savo gyvenimą – darbą statybose, legendinio šou „Kelias į žvaigždes“ atranką ir dabartinius koncertus užsienyje.

Žinomas solistas išpopuliarėjo projekte „Kelias į žvaigždes“ 2005 metais. Projekto prodiuseris Laurynas Šeškus laidoje prisiminė, kad komisija buvo apstulbusi išgirdusi dainuojant Merūną. „Prisimenu, tuo metu vyko atranka. Staiga įeina toks visiškai paprastas vaikinukas ir pradeda dainuoti operiniu tenoru. Tuo metu Rusijoje buvo populiarus atlikėjas Baskovas ir mes sakėme: „Ooo, Baskovas atėjo!“ – apie pirmą susitikimą su Merūnu pasakojo L. Šeškus.

Maestro Donatas Katkus laidoje sakė, kad Merūnas – išskirtinis talentas: „Merūnas yra unikumas. Toks unikumas dar yra tik Virgilijus Noreika.“

Merūnas pasakojo, kad karjeros pradžia nebuvo lengva. Prisiminė, kad teko dirbti sunkius darbus. „Buvo laikas, kai dirbau viename prekybos centre, vadinamuosiuose „užkulisiuose“. Kai būdavo pažeidžiami cemento maišai, juos reikėdavo perpilti į kitus maišus. Ir visas tas skyrius buvo dulkėse. Vos pradirbęs savaitę, pradėjau kosėti kraujais“, – prisiminė solistas.

M. Vitulskis pasakojo, kad kartą po koncerto prie jo priėjo vieno žinomo Lietuvoje vyro žmona ir paklausė, ar šis prisimena juos, nes yra apšiltinęs jų namus.

Dabar Merūnas gali džiaugtis pripažinimu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Solistas savo pasirodymus rengia didžiausiuose ir garbingiausiuose Europos teatruose.

„Išvažiuoju nereguliariai, kas 2–3 mėnesius, bet kai išvažiuoju, tai ilgam. Kartais 3 ar 4 mėnesiams“, – pasakojo M. Vitulskis.

Jam dabar tenka dainuoti Vokietijoje, Italijoje, Austrijoje ir kitose Vakarų Europos šalyse. Vyras atskleidė, kad solistai dainuoja itališkai, tačiau jis kalbėti šia kalba dar nedrįsta: „Visi solistai dainuoja italų, rusų arba vokiečių kalba, o aš dainavau italų kalba. Suprantu viską, bet komplekso kalbėti itališkai vis neatsikratau. Italai gana kritiška tauta, jie už gryną ir švarią kalbą, suklysti nelabai leidžia, iškart pataiso. Ir pradedi kompleksuoti“, – sakė M. Vitulskis.

Merūnas sakė, kad nors jam tenka daug koncertuoti užsienyje, vis dėlto dabar galvoja ir apie grįžimą į Lietuvos sceną. „Lietuvos rinkoje mano stiliaus atlikėjų beveik nėra, tai reikia griebti jautį už ragų ir kurti naują programą“, – sakė M. Vitluskis.

Operos solistas laidoje taip pat atskleidė savo vardo reikšmę. „Yra legenda apie tai, kaip vikingai plaukdavo Nemunu ir plėšdavo lietuvių kaimus. Vienas iš tų kaimų buvo Vitulskių kaimas, dabartiniai Šančiai Kaune. Ten buvo pilis, kurioje gyveno kunigaikštis. Šis turėjo sūnų Merūną. Vikingai plėšdami kaimus pasiimdavo vaikus ir juos užaugindavo kaip karius. Vaikas, grįžęs priešu, atpažino motiną ir kad yra iš čia kilęs. Ir nuo to laiko vikingai neplaukė į Lietuvą, nes visi suprato, kad yra kilę iš šių kraštų“, – pasakojo M. Vitulskis.

LNK nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top