Pradinis / Kinas, muzika, TV / Atskleisti pirmieji metų muzikos apdovanojimų M.A.M.A. pasirodymai

Atskleisti pirmieji metų muzikos apdovanojimų M.A.M.A. pasirodymai

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. – vienas labiausiai aptarinėjamų renginių šalyje, o jo scena geidžiama daugelio šalies atlikėjų. Kiekvienais metais į renginį organizatoriai sukviečia geriausius šalies atlikėjus, o kai kurie iš jų paruošia niekur nematytus, visų dėmesį prikaustančius pasirodymus. Pasak organizatorių, šiais metais laukia pati galingiausia ir moderniausia M.A.M.A.

Monique

Jau ateinančių metų sausio 26 d. į Kauno „Žalgirio“ areną susirinks visas Lietuvos muzikos ir pramogų pasaulio elitas, kur paaiškės, kas tapo geriausiais iš geriausių muzikinėje veikloje per pastaruosius metus.

Ne ką mažiau žiūrovų dėmesį kiekvienais metais prikausto ir išskirtinis šou, kurio metu M.A.M.A. scenoje pasirodo geriausi šalies atlikėjai ir atrasti nauji talentai.

Penktadienio rytą M.A.M.A. organizatoriai atskleidžia, kad išskirtinius ir inovatyvius pasirodymus surengs vienos geriausių jaunosios kartos atlikėjų – Monique ir Beatrich.

Monique pasirodymas M.A.M.A. scenoje: jausmas, kurį vadiname svajonės išsipildymu

Jauna dainininkė Monique teigia, kad kvietimas pasirodyti M.A.M.A. apdovanojimuose ją labai pradžiugino ir paskatino sugalvoti kažką tokio, kas nepaliktų abejingų.

„Tai dar vienas pirmas kartas, kurių šiemet išties nemažai, ir tikrai neeilinis. Gavus pakvietimą, užplūdo didžiulis noras ir užsidegimas pasiruošti pasirodymui kiek įmanoma geriau. Pamenu pirmuosius M.A.M.A. apdovanojimus, buvau dar paauglė, stebėdavau juos per televiziją, norėdavau būti tarp tų atlikėjų scenoje. Tad gavus pakvietimą užplūdo tas jausmas, kurį vadiname svajonės išsipildymu“, – atvirauja atlikėja.

Mergina apie būsimą pasirodymą nedaugžodžiauja. „Galiu išduoti, jog pristatysime dvi dainas, kurios yra iš dvigubo albumo „Sun & Moon“ skirtingų dalių. Tai bus didelio kontrasto pasirodymas – tiek muzikine, tiek scenografijos, efektų ir emocijų prasme. Daugiau detalių nenoriu išduoti – norime nustebinti žiūrovus“, – šypsodamasi intriguoja Monique.

Stulbinama Beatrich sėkmė

Atlikėja, už kurią kalba jos dainų pavadinimai, tokie kaip „Superstar“, ar su „Radistais“ išleistas kūrinys „Good Things“, karjerą pradėjo tik šiais metais, o jos dainas mintinai moka beveik kiekvienas lietuvis ir ne tik – tokia stulbinama Beatrich karjeros pradžia.

Beatrich

Mergina neslepia, kad M.A.M.A. scenoje atliks ne ką kita, kaip visiems puikiai žinomą savo kūrinį „Superstar“. „Atliksiu savo dainą „Superstar“. Šiek tiek kitokią jos versiją, su daugiau „prieskonio“. Norime, kad pasirodymas atrodytų paprastai, bet ne prastai, kad tai būtų geras šou!“ – apie pasirodymą pasakoja Beatrich.

Dainininkė teigia, kad kvietimas pasirodyti didžiausiame muzikos šou šalyje bus ganėtinai nauja patirtis, dėl kurios jaudinasi, tačiau labai laukia.

„Labai apsidžiaugiau ir šiek tiek jaudinuosi, nes tai bus pirmasis rimtesnis pasirodymas tiesiogiai per televiziją. Labai smagu, kad turiu galimybę pasirodyti tokiame renginyje, kaip M.A.M.A. apdovanojimai. Viskas turėtų būti nuostabu“, – atvirauja dainininkė.

M.A.M.A. 2017 įvyks 2018 m. sausio 26 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Atlikėjų asmeninio archyvo nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top