Pradinis / Kinas, muzika, TV / Biatlonininkė Diana Rasimovičiūtė ragina kovoti už „Išsipildymo akcijos“ herojaus Eriko svajonę

Biatlonininkė Diana Rasimovičiūtė ragina kovoti už „Išsipildymo akcijos“ herojaus Eriko svajonę

Diana Rasimovičiūtė, bene garsiausia Lietuvos biatlonininkė, ir mažasis kovotojas Erikas – abu besikaunantys dėl savo gyvenimo svajonių. Šiandien Diana kovoja dėl savo olimpinės svajonės. Aštuonerių Erikas savo gyvenimo kovą tik pradeda. Atkakliai, be baimės, kupinas vidinės stiprybės ir ryžto niekada nepasiduoti. 

Prieš ketverius metus brolio išgelbėtas, bet per gaisrą apdegęs beveik penkiasdešimt procentų kūnelio, paženklintas gilių ir skausmingų randų, šiandien kaunasi jau ne su ugnimi, o už teisę gyventi… Skausmingi randai, psichologinis diskomfortas, dėl tempimo ant veido atsirandančios regos problemos – tik maža dalelė sunkaus mažo berniuko gyvenimo, kurį pažinusi olimpietė neslėpė susižavėjimo. „Kiekvieno gyvenime atsiranda sunkių akimirkų, bet jos praeina, o gyvenimas tęsiasi ir mes turim eiti į priekį“, – sako Diana.

Brolio Erikui padovanotas antras gyvenimas suteikia tos stiprybės eiti į priekį, tačiau didžiausia svajonė – plastinė veido operacija šeimai yra per brangi, todėl kviečiame visus mus susivienyti dėl bendro tikslo ir stoti į kovą už Eriką, už jo vaikystę be skausmingų randų, be patyčių. Už jo svajonę, kurios kaina 6 000 eurų.

Atkaklus, vilties neprarandantis Erikas – puikus pavyzdys visiems, net ir olimpinės svajonės siekiančiai Dianai, kurią įkvepia emocijos, tikėjimas ir stiprybė. Tiek kasdieniuose dalykuose, tiek kelyje pasveikimo link Erikas – užsispyręs, siekia savo svajonės išsipildymo, nors būna sunkių dienų.

Erikui tik aštuoneri, tačiau visos mūsų bėdos atrodo bevertės šalia vaiko, su šypsena išgyvenančio kiekvieną jam duotą akimirką, mokančio padėkoti broliui už tai, kad liko gyvas, už tai, kad liepsnos nesudegino jo begalinio drąsos pojūčio ir noro džiaugtis vaikyste!

TV3 ir SEB banko organizuojama „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Kaip aukoti vaikams, galite sužinoti užsukę į „Išsipildymo akcijos“ svetainę.

Ryčio Šeškaičio nuotr.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top