Pradinis / Renginiai, pramogos / Atviros architektūros savaitgalis Vilniuje

Atviros architektūros savaitgalis Vilniuje

„Open House Vilnius“ – tai atviros architektūros savaitgalis, kuris balandžio 25–26 dienomis pakvies vilniečius ir miesto svečius pažinti šiuolaikišką ir išskirtinę Vilniaus miesto architektūrą. Renginio metu duris atvers 30 išskirtinių sostinės pastatų, kurie įprastai yra visiškai arba iš dalies neprieinami visuomenei. Minėtomis dienomis apsilankyti juose bus galima tiek savarankiškai, tiek dalyvaujant ekskursijose su pastatų gidais, darbuotojais, gyventojais ar architektais.

Ekskursijos pastatuose tomis dienomis bus nemokamos ir atviros visiems. Lankytojai galės ne tik susipažinti su pastatais, bet ir dalyvauti įvairiuose renginiuose: Tuskulėnų rimties parko kolumbariume-koplyčioje skambės sutartinės, Vilniaus „Minties“ gimnazijoje vyks kūrybinės dirbtuvės vaikams „Mano svajonių namai“, skulptoriaus Gedimino Jokūbonio studijoje visą šeštadienį vyks skulptūros dirbtuvės, o Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) lankytojai galės tyrinėti šį pastatą per ekskursiją.

Atviros architektūros savaitgalis „Open House Vilnius“ yra tarptautinio tinklo „Open House Worldwide“, vienijančio daugiau nei 30 miestų visame pasaulyje, narys. Pagrindinis šio renginio visame pasaulyje tikslas – kurti galimybes žmonėms pažinti miestų architektūrą, ja domėtis ir atrasti ją iš naujo. Prie renginio organizavimo ir įgyvendinimo prisideda daugiau nei 200 savanorių.

Daugiau informacijos apie ekskursijas, pastatų lankymo laiką bei kitus renginius – www.openhousevilnius.lt.

BFL nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top