Pradinis / Kinas, muzika, TV / Austrijos ambasadoje vyko M. Linkytės ir V. Baumilos išleistuvės

Austrijos ambasadoje vyko M. Linkytės ir V. Baumilos išleistuvės

„Paraginsiu visus draugus Austrijoje balsuoti už Monikos ir Vaido pasirodymą“, – kalbėjo Austrijos ambasadorius Johannas Spitzeris, išlydėdamas Lietuvos delegaciją į Vieną, kur gegužės 19−23 dienomis vyks žiūrimiausias pasaulyje televizijos dainų konkursas.

Austrijos ambasados surengtose lietuvių išleistuvėse šeimininkai neabejojo Lietuvos dueto sėkme. Atsidėkodami už palaikymą, Monika ir Vaidas atliko kaskart vis kitaip skambantį kūrinį „This Time“, kurį Lietuva pasirinko siųsti į jau 60-ąjį kartą rengiamą dainų konkursą.

„Sėkmės Vienoje! Sveikinu Moniką, Vaidą ir jų komandą, kurie savo sukurtame oficialiame dainos „This Time“ vaizdo klipe, be pozityvumo, paskleidė pasauliui ir pažangią žinią apie įvairovę“, – kalbėjo ambasadorius.

Svečiams buvo pademonstruota daina, su kuria Austrija pirmąkart laimėjo „Euroviziją“. 1966 m. šiai šaliai šlovę atnešė Udo Jurgenso atlikta „Merci, Cherie“. „Gaila, kad Udo Jurgensas jau nebepamatė antrojo mūsų laimėjimo, kurį Austrijai pernai iškovojo Conchita Wurst“, – sakė ambasadorius.

Lietuva pasirodys antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje gegužės 21 d. Visą konkursą tiesiogiai transliuos LRT televizija ir radijas.

LRT

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top