Pradinis / Interjeras / Avarinis durų atidarymas: svarbiausi klausimai, susiję su šia paslauga

Avarinis durų atidarymas: svarbiausi klausimai, susiję su šia paslauga

Niekada negali žinoti, kokia prekė ar paslauga vieną dieną taps aktuali ir tau. Atrodo, dar vakar stebėjaisi, kaip „to kažko“ žmonėms gali prireikti, o šiandien jau įnirtingai ieškai, kas gali tai atlikti. Puikus pavyzdys – avarinis durų atidarymas – „Ozo servise“ teikiama paslauga, klientų dėmesio tikrai nestokojanti. Remdamiesi šioje srityje dirbančių specialistų patirtimi, atsakome į klausimus, dažniausiai kylančius šia paslauga besidomintiems asmenims.

Kodėl durys užsidaro ir… nebeatsidaro?

Durys neįveikiama kliūtimi tapti gali dėl kelių priežasčių. Pirmoji – pamestas raktas. Tokia nelaimė gali ištikti kiekvieną mūsų, net ir patį atsargiausią. Prakiurusi kelnių ar striukės kišenė, įnirtingas kažko ieškojimas rankinėje ir netyčia iškritęs raktas – tik keletas galimų scenarijų. Raktas gali būti ir tiesiog kažkur pamirštas ar padėtas taip „saugiai“, jog net ir pačiam šio rasti nepavyksta. O atsarginio rakto kaip tyčia nėra arba jis paliktas ten, iš kur jį prireikus paimti pasirodo nėra taip lengva… Draugiškas patarimas: pamąstykite apie atsarginio rakto būtinybę bei tinkamą jo saugojimą iš anksto, kol dar bėda neprispaudė.

Kitas variantas, galintis kainuoti dar daugiau nervų, – iš vidaus užrakintos durys. Kai taip pasielgia vaikai, senyvi, neadekvačiai besielgiantys ar dėl kitų priežasčių savimi pasirūpinti negalintys žmonės, kitapus durų stovintiems artimiesiems žemė, tikėtina, slysta iš po kojų ir kiekviena minutė iki to momento, kol durys bus atidarytos, atrodo tarsi amžinybė…

Galiausiai durys gali tiesiog užsikirsti ir šių savomis jėgomis atrakinti nepavyks net ir turint kelis raktus. Juk šios – vienas dažniausiai naudojamų daiktų namuose, tad ir gedimai stebinti neturėtų.

Kodėl geriausia išeitis – avarinio durų atrakinimo patikėjimas specialistams?

Bandyti atrakinti užsikirtusias duris galima ir savo jėgomis. Kaimynas gali pasiūlyti išdaužti langą ir taip įeiti į vidų, vyras – iš inercijos išlaužti duris. Minėti pavyzdžiai neabejotinai siejasi su dideliais papildomais finansiniais nuostoliais: gali tekti ne tik naują spyną įsidėti, bet ir langą pasikeisti.

Aišku, kai su minėta problema susiduriama akis į akį, apie nuostolius galvojama mažiausiai. Tačiau kreipimasis į šią paslaugą teikiančius specialistus būtų kur kas tikslingesnis sprendimas. Nors paslauga ir mokama, tačiau nuosavybei padaromi kiek įmanoma mažesni nuostoliai, o neretais atvejais dėl profesionalumo apsieinama ir be jų. O ir, pasinaudojus atitinkama paslauga, niekam skolingam jaustis nereikia. Arba susidurti su dviprasmišku jausmu, kai viduje pyksti ant žmogaus už sugadintą turtą, pavyzdžiui, langus ar duris, tačiau protu suvoki, jog visa tai buvo padaryta tik siekiant padėti ir išspręsti iškilusią problemą.

Kokia yra avarinio durų atrakinimo kaina?

Konkrečiai įvardytų tarifų, kiek kainuos avarinis durų atrakinimas, nėra. Įkainis priklauso nuo individualios situacijos: spynos sudėtingumo, durų konstrukcijos ir panašiai. Tiesa, sutaupyti galima ir kalbant apie šio pobūdžio paslaugą. Tereikia iš anksto pasirūpinti ją atlikti galinčių meistrų kontaktais, o ne griebtis pirmo pasitaikiusio „šiaudo“ ištikus problemai.

Koks avarinį durų atrakinimą atliekančių meistrų darbo laikas?

Deja, jokios problemos į laikrodį nežiūri. Durys, kurių niekaip nepavyksta atrakinti, – ne išimtis. O kaip liūdna patirtis byloja, tokios problemos dažniausiai nutinka pačiu netinkamiausiu metu, kai visose „padoriose“ įstaigose dirbantys asmenys turėtų ilsėtis… Tik ne avarinio durų atrakinimo paslaugą siūlantys specialistai! Šie, norėdami laiku suteikti kompetentingą pagalbą savo klientams, nei į kalendorių, nei į laikrodį nežiūri. „Ozo servisas“ dirba visą parą, visomis savaitės dienomis. Tad, ištikus aptariamai situacijai, žinodami, kur kreiptis, profesionalios pagalbos sulauksite operatyviai.

PR

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top