Pradinis / Sportas / Bėgimo ir nuotykių išsiilgusiems žmonėms – adrenalino fiesta Kazlų Rūdoje

Bėgimo ir nuotykių išsiilgusiems žmonėms – adrenalino fiesta Kazlų Rūdoje

Rugsėjo 11 dieną Ekstremalaus bėgimo asociacija „OCR Lietuva“ organizuoja tikrą šventę aštrių pojūčių ir nuotykių išsiilgusiems žmonėms – bėgimą su kliūtimis miškingomis Kazlų Rūdos apylinkėmis.

Bėgti, lipti, peršokti, pereiti balansuojant, saugotis vandens barjerų, skardžių, suformuotų konstrukcijų – tai tikrasis OCR kliūčių ruožas. Ekstremalusis bėgimas ne tik sparčiai veržiasi į smalsių ir ištvermingų sportininkų širdis, bet ir drąsiai pretenduoja į olimpinių žaidynių sporto šakų gretas.

Šį rudenį adrenalino fiesta vyks natūralaus miško apsupty įsiliejusiame miesto parke. Nepaprastame gamtos kampelyje – Kazlų Rūdos miškų pašonėje – organizatoriai ne tik žadins dalyvių vandens ar aukščio baimes, bet ir mes iššūkį jų loginiam mąstymui, kuris taip reikalingas techninėms kliūtims įveikti.

Organizatoriai pažada, jog šių metų OCR ekstremaliame bėgime ras vietos ne tik patyrę sportininkai, bet ir mėgėjai, pirmą kartą išbandantys jėgas šiame bėgime: „Organizuodami šį renginį, stengiamės apgalvoti kiekvieną detalę, kuri leistų dalyviams jaustis patogiai, bet kartu suteiktų galimybę išbandyti save įveikiant kliūtis. Raginame atvykti visus, net ir nė karto nebėgusius, nes kelių kilometrų atkarpą galima įveikti ir neskubant – svarbiausia patirtas nuotykis ir smagiai praleistas laikas.“

Renginyje laukiami visi: pavieniai bėgimo entuziastai, šeimos su vaikais, draugų kompanijos, įmonių kolektyvai – teigiamos emocijos garantuotos kiekvienam! Bet kuris dalyvis galės pasirinkti trasą pagal savo pomėgius bei jėgas:

Didžiosios taurės bėgimą (10 km su 20+ kliūčių);

Iššūkio taurės bėgimą (5 km su 12 kliūčių). Šioje distancijoje taip pat bus galima varžytis ir klubams, įmonėms, bendruomenėms Klubų / Įmonių taurei laimėti;

Vaikų bėgimą (2 km su 5 kliūtimis). Trasa pritaikyta vaikams nuo 5 metų.

Profesionaliems bėgikams siūloma pasitikrinti savo jėgas ir techniką atskiroje 10 km ilgio OCR trasoje.

Renginys organizuojamas nebe pirmą kartą, todėl norą dalyvauti šių metų ekstremaliame bėgime jau pareiškė nemažai asmenų ir kolektyvų, kuriems teko išmėginti šią smagią pramogą ankstesniais metais.

„Mūsų draugų kompanija mėgsta aktyviai leisti laiką: kartu sportuojame, bėgiojame, plaukiojame baidarėmis, vykstame į pėsčiųjų žygius. Pernai nusprendėme „paragauti“ naujovės – dalyvavome OCR bėgime. Visiems labai patiko, tai buvo išties kažkas neįprasto: kliūčių ruožas pareikalavo iš mūsų daug ištvermės, loginio mąstymo, teko bėgti, kopti, šokinėti per duobes, klimpti purve – viską vainikavo nenutrūkstantis adrenalino ir teigiamų emocijų srautas bei sėkmingai įveikto iššūkio džiaugsmas“, – įspūdžiais dalijosi praėjusių metų dalyvis Vaidas.

Dalyvių ir šiais metais lauks tikri iššūkiai, nepakartojamos akimirkos ir atminimo medaliai! Ekstremalus bėgimas Kazlų Rūdoje skelbs OCR varžybų maratono pradžią – 10 geriausiai pasirodžiusių vyrų ir moterų kiekviename renginyje bus skiriama taškų. Taškai sezono gale bus sumuojami ir daugiausia pasiekimų turintiems sportininkams garantuos kelialapį atstovauti Lietuvai Europos ir pasaulio čempionatuose.

Į renginį užsiregistruosite interneto svetainėje https://ocrlithuania.com/varzybos-2/

Daugiau informacijos gausite el. paštu ag@ocrlithuania.com arba telefonu +370 687 87 977

Ekstremalaus bėgimo varžybos „OCR Lietuva. Kazlų Rūda“ bendrai finansuojamos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) Sporto rėmimo fondo lėšomis, skirtomis įgyvendinti sporto projektams, susijusiems su sporto renginių organizavimu, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top