Pradinis / Renginiai, pramogos / Birštone vyko renginys „Lietuvos motociklininkių diena“

Birštone vyko renginys „Lietuvos motociklininkių diena“

Gegužės 23 d., šeštadienį, Birštono vasaros estradoje pirmą kartą vyko renginys „Lietuvos motociklininkių diena“. Renginį organizavo bendruomenė „Motociklininkės Lietuva“, renginio globėja – Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, partnerė – Birštono savivaldybė. Šiame renginyje dalyvauti buvo kviečiamos ne tik moterys motociklininkės, bet ir visi, kurie mėgsta leisti laisvalaikį važinėdami, keliaudami motociklais. Šio renginio šūkis – „Saugokime vieni kitus kelyje!“.

Motociklininkų kolonos į Birštoną atvyko iš Kauno ir Vilniaus. Birštono vasaros estradoje visiems susirinkusiems koncertavo Birštono kultūros centro tautinių šokių kolektyvas „Kupolė“ (vad. B. Brazdžiūtė), Birštono kultūros centro modernių šokių kolektyvas „Vėjas“ (vad. I. Aksenavičienė). Renginio dalyvius sveikino Lietuvos kelių policijos tarnybos vyr. specialistė Marija Kazanovič, policijos kapelionas Algirdas Toliatas. A. Toliatas pašventino visus renginio dalyvius ir jų motociklus, visiems palinkėjo saugumo kelyje.

Vėliau vyko akcija „Apkabinkim ir pasveikinkim vieni kitus“, per ją į dangų buvo paleisti svajonių balionai. Birštono vasaros estradoje įspūdingą pramoginį motociklų pasirodymą surengė Virginijus Žukauskas, o apie skubiąją medicinos pagalbą paskaitą skaitė skubiosios medicinos pagalbos gydytojas Linas Darginavičius su kolegomis. Vėliau vyko Sauliaus Petreikio grupės koncertas.

Tikimasi, kad renginys taps tradicinis ir kitais metais sulauks dar daugiau dalyvių.

Birštono savivaldybės informacija

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top