Pradinis / Žmonės / „Bon Voyage“ gražiosios suknelės

„Bon Voyage“ gražiosios suknelės

DAIVADaiva Urbonavičiūtė, besidomintiems mados pasauliui žinoma kaip drabužių dizainerė ir jau dešimtmetį gyvuojančių mados namų „Zoraza“ viena įkūrėjų.

Ji tikrai pasižymi išskirtiniu mados pojūčiu, netradiciniu aprangos stiliumi ir taisyklių laužymu drabužių madoje. Galbūt todėl jos kurti rūbai puošia ne tik televizijos žvaigždes, bet ir teatro aktorius spektakliuose. Dizainerės kūryba paperka prancūziška elegancija, itališka drąsa ir unikalumu, dažnai netelpančiu Lietuvos rėmuose. Šiuo metu kūrėja visa galva pasinėrusi ne tik į drabužių dizainą, bet ir į interjero kūrimą.

Ar nesibaigs aprangos kūrimo era Daivai Urbonavičiūtei? Apie tai ir dar daugiau paklausėme pačios dizainerės.

Šis bei tas apie drabužį pagal Daivą

Besidominčių mada damų ir panelių akys sublizga vos pasirodo dizainerės Daivos Urbonavičiūtės nauja drabužių kolekcija. Visos žino – ji bus išskirtinė. Drabužiai tikrai traukia akį, o šilkas, vilna, medvilnė ir natūralus kailis, iš kurių pasiūti, paperka kiekvieną. Ne paslaptis, kad pati dizainerė labai domisi ekologija ir naudoja ekologiškus produktus ne tik buityje, bet ir kūryboje. Jos kuriami drabužiai yra tik iš natūralių medžiagų. Pati dizainerė sako, kad kuria laimingoms, savimi patenkintoms ir harmoningoms moterims. Su šiais drabužiais moteris tiesiog spinduliuoja pasitikėjimą savimi. Na, o kas šį sezoną leis kiekvienai ne tik pasipuošti, bet ir jaustis harmoningai? Pasak dizainerės, šio sezono topai yra trumpučiai trikotažiniai švarkeliai, kailinės apykaklaitės, o geriausia detalė – plonytis aukso ar sidabro spalvos odinis dirželis su kaspinėliu.

This slideshow requires JavaScript.

Gražiems drabužiams reikia ir gražios spintos

Daivos Urbonavičiūtės kūrybos gerbėjos įpratusios matyti jos kuriamus drabužius, tačiau ne viena nustemba išgirdusi, kad Daiva pastaruoju metu pasinėrusi į interjero dizainą. Negi nebebus gražių suknelių? Pasak pačios dizainerės, menininkas – labai universali ir plataus profilio sąvoka. Tikras menininkas gali kurti drabužius ir dekoruoti interjerą. „Juk gražioms suknelėms reikia gražios spintos“, – juokauja Daiva. Būtent gražias spintas, ir ne tik, dabar ji ir kuria. Dizainerei interjere patinka derinti moderną su klasika, įlieti daug detalių bei spalvų. O naudojamos medžiagos? Žinoma, natūralios: akmuo, marmuras, stik-las, mediena. Gražiam interjerui tikrai to pakanka ir visai nebūtina didžiulė erdvė. „Nesvarbu, kokia bebūtų erdvė: ar mažas butas, ar privatus namas, restoranas, kavinė, ar baras. Kita vertus, kuo didesnė erdvė, tuo daugiau vietos pasireikšti“, – teigia Daiva. Na, o toms, kurios mano, kad leisti sau įsirengti namus padedant dizaineriui yra brangus malonumas, Daiva sako, kad tikrai ne: „Juk dizaineris pataria, kur tinkamai išleisti pinigus. Gali nusipirkti labai brangų daiktą, kuris gali visiškai netikti ar tinkamai nefunkcionuoti. Dizaineriui mokama, kad po to nereikėtų taisyti padarytų klaidų ar net perdarinėti interjero.“

Dar truputis apie Daivą…

Visai neseniai Daivos gyvenime atsirado naujas pomėgis – lindihopas (afroamerikiečių šokis, pasirodęs Niujorke XX amžiaus 3-iojo dešimtmečio pabaigoje – aut. past.). Pasak Daivos, tai geriausia veikla, kuri sujungia sportą, gerą nuotaiką ir įdomius žmones. Įkvėpta šokių, dizainerė vasario mėnesį kuria naują rūbų kolekciją lindihopo šokių festivaliui „Harlem 2013“. Ji išdavė, kad ši kolekcija įkvėpta moderniosios tapybos ir džiazo, tad nekyla abejonių, kad bus ne mažiau įspūdinga ir subtili nei kitos Daivos kolekcijos. Akivaizdu, kad Daiva Urbonavičiūtė nekurti negali, ir tie, kurie tikisi ją matyti vien atsidavusios šeimai mamos amplua, gali to nesitikėti. „Taip tikrai nebus. Nebent turėčiau 20 vaikų“, – juokiasi dizainerė.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top