Pradinis / Renginiai, pramogos / Naujajame TV3 sezone B. Nicholson įgyvendins savo svajonę

Naujajame TV3 sezone B. Nicholson įgyvendins savo svajonę

TV3_BV_Naujas_sezonas_Beata_Nicholson_2Naujam sezonui besiruošianti televizija TV3 šį rudenį nušvis naujomis eterio spalvomis. Savo trečiąjį sezoną ypač atsinaujinusi pasitinka populiariausia Lietuvoje kulinarinė laida „Beatos virtuvė“ su TV3 žiūrovų mylimiausia vedėja Beata Nicholson.

„Naujajame sezone keliausime po Lietuvą, ieškodami naujų idėjų virtuvėje ir ne tik“, – intriguoja B. Nicholson. Lankydamasi pačiose įvairiausiose Lietuvos vietose ir bendraudama su žmonėmis, Beata iš naujo atras Lietuvos skonį, supažindins su naujomis lietuviškos virtuvės interpretacijomis ir kiekvienoje laidoje pateiks mažiausiai po keturis receptus. Naujajame TV3 sezone „Beatos virtuvė“ bus dar gyvesnė, šiltesnė, su žiupsneliu pašnekesių ir kelionių įspūdžių.

„Apie tokią laidą svajojau jau seniai, bet, kol gyvenau Londone, negalėjau šios svajonės įgyvendinti. Dabar, kai aš vėl čia gyvenu, galiu palyginti ir pasakyti, kad Lietuva nuostabi, pilna gerų žmonių ir skanių idėjų. Mes galim uogauti, grybauti, virti sriubą iš ką tik lysvėje augusių daržovių“,  – džiaugiasi „Beatos virtuvės“ vedėja.

„Keliaudama po Lietuvą, norėčiau savo žiūrovus įkvėpti ieškoti gėrio ir gyvenimo džiaugsmo šalia savęs, nesvarbu, ar ruošiat šeimai pietus, ar kaupiat atsargas žiemai, ar kovojat su daržo kenkėjais. Labai norėčiau, kad įvertintumėm tai, ką turime, nes turime tikrai daug“, – tikina žinoma moteris.

Pasak Beatos, naujajame sezone laidos receptai ir toliau negąsdins ilgu gamybos procesu ir nešiurpins piniginių: „Šiemet mano receptų aruodus papildys ir firminiai šeimos receptai. Neabejoju, kad kiekviena Lietuvos šeima turi bent po vieną firminį savo patiekalą. Tikiuosi, greitai apie juos pradės sužinoti ir mano laidos žiūrovai. Taigi mūsų laukia naujas, geras ir skanus „Beatos virtuvės“ laidų sezonas per TV3“, – žada B. Nicholson.

Sava, žiūrovų pamilta TV3 kviečia pasinerti į kokybiškų pramogų pasaulį ne tik su laida „Beatos virtuvė“, bet ir su Europos vyrų krepšinio čempionato kovomis, su objektyviausiomis žiniomis, aktualiausia publicistika, naujų humoro ir gyvenimo būdo laidų premjeromis, su tarptautiniais projektais, kultiniais lietuviškais ir užsienio serialais, naujausiais Holivudo filmais ir gražiausia pasaulio animacija.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top