Pradinis / Knygos / Būsimų mamyčių knyga „Ko laukti, kai laukiesi“

Būsimų mamyčių knyga „Ko laukti, kai laukiesi“

Ko_laukti_kai_laukiesi_virselis_2D_1400Heidi Murkoff ir Sharon Mazel knyga „Ko laukti, kai laukiesi“ – nėštumo gidas, autoritetingai atsakantis į visus būsimų motinų ir tėvų klausimus nuo kūdikio planavimo iki laikotarpio po gimdymo. Kassavaitinis žvilgsnis į Jūsų mažylio augimą, išsamūs skyriai apie gyvenimo būdą laukiantis, planuojant atžalas, nešiojant dvynius ir visa kita, kas gali rūpėti šiuo gyvenimo etapu.

Tai perkamiausias nėščiosios vadovas. Parduota daugiau kaip 17 milijonų egzempliorių visame pasaulyje.

Ar galiu dažytis plaukus? Laukiuosi tik antrą mėnesį, o pilvas matyti – kodėl?
Ar galiu toliau sportuoti kaip anksčiau? Kaip suprasti, ar tikrai jaučiu kūdikio judesius? Kodėl mano pilvas keičia spalvą? Ar saugu mylėtis nėštumo metu? Ar kada nors būsiu tokia, kaip anksčiau?

Tai tik keletas klausimų, su kuriais susiduria besilaukiančios moterys. Kartais jie atrodo pernelyg keisti, kad drįstum paklausti mamos ar gydytojo, nors pačiai atrodo labai svarbūs. Be to, internete informacijos tiek daug ir tokios skirtingos, kad sunku atskirti argumentuotą atsakymą nuo prietarų. Ši knyga, pasaulyje vadinama „nėščiosios biblija“, atsako į visus galimus klausimus apie vaikelio vystymąsi kas savaitę, kūno pokyčius nėštumo metu, galimas komplikacijas, dietą laukiantis, gyvenimo būdo permainas, gimdymo eigą ir laikotarpį po gimdymo. Atsakoma autoritetingai, remiantis naujausia medicinine informacija, paprastai, kaip atsakytų draugė, ir patogiai, kaip „Google“ paieška.

Heidi Murkoff nėščiosios vadovas „Ko laukti, kai laukiesi“ jau tapo fenomenu negrožinės literatūros pasaulyje. Per 93 % amerikiečių moterų skaitė šią knygą laukdamosi, ją rekomenduoja beveik kiekvienas šeimos gydytojas (ir Lietuvoje!). 1984 m. atsiradusi iš nevilties, kad nėra suprantamai ir paprastai pateiktos informacijos, knyga liko tokia pat gera draugė ir patarėja iki šių dienų, nes yra nuolat tobulinama, pildoma tuo, kas aktualu kiekvienai pirmą ar nebe pirmą kartą besilaukiančiai moteriai.

Geriausia nėštumo biblija – dar geresnė!

Viena iš įtakingiausių pasaulio autorių vadinama H. Murkoff ketvirtą kartą prisėdusi prie savo knygos pritaikė ją naujai būsimų mamyčių ir tėvelių kartai.

1. Daugiau dėmesio laikotarpiui prieš pastojimą.
2. Praplėstas skyrius toms, kurios nėštumą derina su darbu.
3. Atsakoma į klausimus, kaip puoselėti grožį laukiantis.
4. Įtraukta naujausia informacija apie alternatyviąją mediciną nuo akupresūros ir akupunktūros iki refleksologijos gimdymo skausmui mažinti.
5. Papildytas skyrius apie intymumą ir seksą nėštumo laikotarpiu.
6. Nauja informacija apie daugiavaisius nėštumus, kurių vis gausėja.
7. Skyrius būsimiems tėčiams.
8. Patarimai dėl tinkamos dietos nėštumo metu.
9. Naujausia informacija apie gimdymo galimybes ir madas.
10. Šiuolaikiškai ir praktiškai pateikta informacija.

Knygą rasite čia: https://www.knygos.lt/lt/knygos/ko-laukti-kai-laukiesi-kirti-virseliai/

„Obuolio“ leidyklos inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top