Pradinis / Renginiai, pramogos / D. Rinkevičienė seriale ne tik kurs pagrindinį vaidmenį, bet ir dalysis receptais

D. Rinkevičienė seriale ne tik kurs pagrindinį vaidmenį, bet ir dalysis receptais

LNK nuotr.Penki sezonai Lenkijoje, trys milijonai žiūrovų kas savaitę ir tikri receptai, kurių laukia visa šalis. Visa tai – apie naująjį LNK serialą „Gyvenimo receptai“, kuris nuo naujojo LNK sezono bus kuriamas pagal tarptautinį scenarijų „Przepis na życie“.

Tai – visiška naujiena Lietuvos rinkoje: žiūrovai ne tik seks meilės istorijos peripetijas, bet ir lauks pagrindinės herojės gaminamų patiekalų receptų.

Pagrindinis vaidmuo patikėtas aktorei Donatai Rinkevičienei, žiūrovus sužavėjusiai humoro laidoje „Dviračio šou“. Ji – ne tik žinoma aktorė, dirigento Gintaro Rinkevičiaus žmona, bet ir keturių vaikų mama, pati išgyvenusi ne vieną gyvenimo dramą.

Po keturiolikos metų pertraukos aktorė vėl vaidins televizijos seriale. Pastarąjį kartą ji pasirodė serialuose „Labas vakaras, mielasis“ ir „Šachrazados pasakos“.

„Kai išgirdau pasiūlymą, iš karto susimąsčiau: kodėl aš? Bet vyras apsidžiaugė. Vaikai – irgi. Pagalvojau: o kodėl gi ne? Juk neatsitiko kažkas neįtikėtino: esu aktorė, normalu, kad gavau pasiūlymą, susijusį su savo profesija“, – sako Donata Rinkevičienė, dėl vaidmens jau atšaukusi savo kelionę su vyru į Gruziją – Batumyje ji ketino aplankyti ten gyvenančius gimines.

Donata prisipažįsta – kuo arčiau filmavimai, tuo labiau dreba kinkos. „Aš net sapnuoju tą vaidmenį. Ypač dėl to, kad teks filmuotis su patyrusiais kino ir teatro vilkais“, – sako aktorė.

„Gyvenimo receptai“ – tai gyvenimiška istorija apie moterį, vardu Jūratė, kurią po šešiolikos bendro gyvenimo metų palieka vyras. Bet, pasirodo, nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Būtent tada ir prasideda naujas Jūratės gyvenimas.

„Šiek tiek naivoka, patikli, bet geraširdė. Jai trūksta gudrumo ir šelmiškumo, bet apstu kitų gražių savybių“, – susižavėjusi apie savo heroję kalba Donata.

Jos Jūratė – puiki virėja. Lenkijos serialo žiūrovai kartu su serialu mėgaujasi ir išradingais Ankos – toks pagrindinės lenkų serialo herojės vardas – receptais.

„Kai turi tiek vaikų, privalai gaminti. O kai vaikai labai skirtingi, turi būti išmoninga, kad kiekvienam įtiktum. Turiu firminių receptų, ką tik iškepiau savo firminį kugelį… O su vyru visada aplankome draugų rekomenduotus restoranus mieste – labai mėgstame gerą maistą. Virtuvė, maistas, receptai man nesvetima“, – sako Donata Rinkevičienė ir tikisi, kad tai bus serialas, kurį žiūrint tįs seilė.

LNK

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top